Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jöhet a buta kérdés?

Jöhet a buta kérdés?

Figyelt kérdés
Hogyan állapitom meg hogy fenn vagy lenn van a mehszájam? Nekem nem megy. Tudom butaság vizsgálgatni magam kiváncsi vagyok nem várt elött 1-2 nappal hol van. Köszi :)
2016. szept. 6. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz hogy tudd figyelni kell az egész ciklusban és rá fogsz érezni mikor van fent\lent,mikor nyitott\zárt.
2016. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. szept. 6. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy terhes leszel attól, hogy napi szinten felnyúlsz a méhszájadig, de fertőzést könnyen kaphatsz így. Én a nyákot szoktam figyelni, szerintem az jó módszer és állítólag a hőmérőzés is, ennél jobban meg nem érdemes rákattanni a témára.
2016. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sosem csinaltam még ezért kérdeztem rá :) olvastam egy dolgot azert szerettem volna megtudni hogy is kell vizsgálni:)
2016. szept. 6. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
kesztyűd van? csak szerintem nem ártana..
2016. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Aki szerint így fertőzést lehet elkapni esti mosakodás után tiszta kézzel azoktól kérdezném:

A párotok amikor ujjaz,rajta is sterill gumikesztyű van?Esetleg péniszét behatolás előtt fertőtlenítitek?

2016. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

olvastam hogy egy csótány is tisztább, mint az emberek keze, és egy szimpla kézzel tesztelték, nem egy munkáskézzel


köszi a lepontot.

ezek után minek is van a dokikon kesztyű, a gyk azt is lepontozná..

2016. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

a núgyógyászatok sem véletlenül vannak tele...

ennyit a tiszta szexről.

2016. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat na ossze be vesszetek itt Nekem :) a modra lettem volna kivancsi meg hogy mit hogy kell nezni. :) a higienia az egy masik dolog :)
2016. szept. 6. 21:02
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a dokikon amiatt van kesztyű hogy ők el ne kapjanak valamit,meg egyik betegről ne vigyék át a gombát pl a másikra.Gondolkodj már.Egy nap hány nőt vizsgál meg!

Szülés után a varratot nekem pl kesztyű nélkül szedte ki...Biztos meg akart fertőzni 😂

2016. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!