Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek szóba jöhet a baba?

Szerintetek szóba jöhet a baba?

Figyelt kérdés
Már kb 10 éve szedek fog.gátlót augusztus elejen tettem le. aug18-án volt a menstruációm első napja. A párommal 25- en es 27-én együtt voltunk.28-an olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni.szerintetek lehet baba.

2016. aug. 28. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Javasolt várni két-három hónapot, miután abbahagytad a fogamzásgátlót, hogy tisztuljon a szervezeted. Főleg ha ennyi ideig szedted. Direktbe próbálkoztatok már, vagy más védekezési mód mellett gyanús neked most ez az esetleges terhesség-érzés?
2016. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. 1-3 napos terhességet nem lehet érezni.

10 napja volt meg. Még peteérésed sem volt elvileg azóta.

2016. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ovud sem volt valószínű, nemhogy terhesség... És főleg nem fogod érezni a szex másnapján, hogy terhes vagy! Basztikuli neha kegyetlenül döbbenetes mennyire sok nő nincs tisztában a saját teste működésével... Nem akarlak bántani, ne haragudj, de kész vagyok mar ezektől a zsibbasztó kérdésektől.. Kicsit olvass mar utana a terherbeeses biológiai folyamatának!
2016. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet. Ha leteszed a fog. gátlót, nem a tisztulás miatt érdemes várni, hanem hogy egyáltalán beáll e a ciklusod! 7 év után az első 2 hónapban mindent figyeltem és ovuteszteltem meg hőmérőztem, hogy tudjam, van-e ovulációm. Hála égnek nálam minden rendben volt, így a 3ik védekezés nélküli hónapban jött is a baba. Ma már 25 hkm vagyok.

DE: sokaknál annyira felborul ilyenkor a szervezet, hogy össze-vissza jön meg. Emiatt ilyenkor nem a baba, hanem a hormonok jöhetnek szóba leginkább. Olvass utána, relatív sok nőnél a fog. gátló után fél évig menzesz sem volt, vagy 2 hetente megjött. Szóval most várj, hogy a te szervezeted helyreáll egyből vagy épp valami gond van, amit ki kell vizsgálni és helyretenni. Ennél többet így bő 1 héttel utána nem tehetsz.

Hozzáteszem: többször lehet itt is olyannal találkozni, hogy a tabletta utáni első hónapban már sikeres a baba, de azért ez a legritkább eset!

2016. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 15 évig szedtem fogamzásgátlót, ahogy abbahagytam a második hónapban terhes lettem. Most 19 hónapos a kisfiúnk. Szerintem legyél türelmes és várd ki hogy megjön-e vagy sem. Képes az emberi test mindenféle tünetet produkálni. És csak akkor biztos hogy babát vársz hogy pozitív a teszted és az orvos is megerősíti ezt. Addig biztos ami biztos bújjatok össze apukàval. :) Mert ha nem is vagy meg terhes ki tudja hogy nem e a mai vagy holnapi együttlét alatt fogan meg a babátok. Hajrá!
2016. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!