Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 24-én volt meg...

Augusztus 24-én volt meg utoljára a menzesz.28napos a ciklusom. Hétfőn együt voltam a párommal és belém élvezet. Teherbe eshetem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
vagy igen, vagy nem, 21-én kiderül.
2016. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

EgyuTT, elvezeTT


Szex elott javaslom az iskolat befejezni.

2016. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A ciklusod 16. Napjan.. Hat eselyes, mert kitudja mikor lesz/van/volt ovulaciód.

Tanulj meg írni!!:)

2016. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok kislány! Pont a termékeny időszakban voltatok együtt és beléd is élvezett! Ráadásul már a 72 órás tablettáról le csúsztatok... Elég nagy eséllyel eshettél teherbe de még a teszt nem fog mutatni semmit mert ha meg fogant akkor még épp vándorol a méhed felé majd 2 hét múlva csinálj egy tesztet addigra már beágyazódik... Jah és addig ne is keress magadon terhességi tüneteket. Mert az első jel ha késik a menzid! A többi hányinger hányás szédülés szagérzékenység hőemelkedés stb csak később jelentkezik 6-7 hetes terhesen.. De addigra már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt!!!! Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen?!!!! Basszus ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!!!!! Eszem meg áll szerinted jó buli játszani a tűzzel... ? Ne abból indulj ki hogy a Marcsi tök sokáig így kefélt és nem lett terhes.. Drága csillagom Nem vagyunk egyformák!!!!!!!!! Valakinek hónapok vagy évek kellenek ahhoz hogy teherbe essen! Valaki meg csak egyszer nem védekezik és rögtön terhes lesz!!!!! A Szex nem csak arról szól hogy szeretitek egymást meg élvezitek hanem Felelősség is. Felelősséggel tartoztok magatok és egymás iránt is... !!!!!! Mert ha teherbe esel neked kell megszűlnöd Meg neked kell kaparásra, abortuszra menned és nem a pasinak.. És hidd el a megesett tini lányokat akik abortuszra várnak Nem fogják tárt karokkal várni és nyájasan kedvesen fogadni, bánni és el látni Őket... Épp ellenkezőleg!!!!! Remélem tanulsz a dologból és máskor védekezel!!!! 22 L
2016. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó esélye van.
2016. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4# honnan tudod h nem akarja? Lattam hasonlo kerdest es szet szidtak a kerdezot, Aki szinten nem tudott ìrni... :) es kiderult, hogy akarnak gyereket, de fogalmuk sincs a fogantatàsròl.
2016. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Onnan gondolom hogy a kérdésből pont nem az jön le hogy Ő hű de akar gyereket... Mert még nem olvastam egy olyan kérdést se ahol tervezik a babát és le írta volna bárki is hogy belém élvezett.. Mert nyilván ez egy alap dolog.. Szóval ebből gondolom azt hogy a kedves kérdező nem a babaprojekten van a párjával.. Mert ha ez így lenne akkor a kérdés vége úgy szólna hogy " Van -esély arra hogy így sikerült -e a baba " Vagy valami hasonló és nem úgy hogy " belém élvezett Teherbe eshetem? " Szerintem a kettő között különbség van!!!!
2016. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eloszor is, mindenre igy felszoktad kapni a vizet? Nem egeszseges..

Masodszor en mar lattam.. hidd el vannak nagyobbnal nagyobb eszetlenek , akik anyukak szeretnenek lenni..

2016. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy babaprojekt van. Csak a kérdező alapvetően nem tuja jól kifejezni magát.

Az utóbbi időben több ehhez hasonlókérdést olvastam, még a megfogalmazás is ugyan ez volt, ráadásul ugyan így leírva, ("belém élvezet") amitől már a nemlétező szőr feláll a hátamon, szóval találkoztam már ilyen kérdésekkel, és ott viszont egyértelmű volt, hogy a baba a cél. Úgyhogy szerintem most is úgy van.

2016. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak a hormonok miatt vagyok ingerültebb bocsi 23 hetes kismama vagyok.. És tudom hogy milyen mikor már el veszti az ember az összes reményt mert nekünk is nehezen sikerült a baba... De azért ilyen alapvető dolgokkal tisztában voltam..
2016. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!