Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 24-én volt meg...

Augusztus 24-én volt meg utoljára a menzesz.28napos a ciklusom. Hétfőn együt voltam a párommal és belém élvezet. Teherbe eshetem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 08:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond.de mar nem lehet sokszor eldonteni h kerdezo pozi tesztet akar vagy sem stb...:)
2016. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sjnàlom hogy èrtetlenul fogalmaztam ☺️ Szeretnènk babàt ☺️ ès remèlem összejon. Sajonos èv elejèn volt màr egy missed-abbom 😭. Nem szeretnèk mèg egyszer ùgy jàrni:( nagyon szeretnènk màr babàt ès remèlem hogy most pozitív lesz a teszt ☺️
2016. szept. 9. 18:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem mindegy, hogy mi a kérdező célja, a kérdést kell megválaszolni. Most attól, hogy szeretne babát vagy sem, a válasz ugyan az.

A megadott adatok alapján igen jó esélye van a terhességre.

2016. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze h mindegy. En csak reagaltam, mert vki szidta a kerdezot h elbszta stb.. de en nem lattam,hogy a kerdezo ne akarná..stb..

Kerdezo szedj E vitamint

2016. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!