Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt, olyan anyuka, aki...

Van itt, olyan anyuka, aki 70kg-ról indult a terhessége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kíváncsi vagyok és sehol nem találok , ilyen kérdést.

Van e , olyan anyuka , aki 70kg-ról indult és 162cm a magassága??

Ha igen , akkor mennyit hízott , mikor kezdett el látszani a pocakja? :)

Képet is mutathattok , ha van :)

Előre is köszönöm!!! :)


2016. szept. 9. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
164 cm vagyok, 70 kg val lettem terhes, 84 kg val mentem szulni 39 heten. Koran latszodott a pocak, de már Annyira nem emlekszem.
2016. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Én egy 10 kilóval több vagyok és 150 cm 23 hetes vagyok eddig 0 kg hízásnál tartok.
2016. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De jó! :) Úgy hallottam , hogy , akin van kicsi felesleg , az nem hízik sokat :)És a bőre sem nyúlik meg vagy nem nagyon nyúlik meg. én 9 hetes vagyok még csak , de borzasztóan várom már , hogy látszódjon a pocakom , vagy is gömbölyödjön!! :) kb hány hetesen látszott nektek ? 14-15? :)
2016. szept. 9. 15:49
 4/22 anonim ***** válasza:

167 cm vagyok, 71 kilóval lettem terhes. Mivel a felesleg nagy része a hasamon van, és 5-6. héten már puffadtam, már akkor "takargattam" magam, mert hasonlított egy 3-4 hónapos hasra. 3. hónaptól már nem akartam titkolni, akkor már sejthető volt, hogy nem csak háj, 4. hónapra (16 hét kb) már nagyon terhes has formája volt.

Első gyerekkel 10 kilót híztam, csak néhány csíkom lett a csípőmön, és a bőröm sem nyúlt meg. Remélem most a másodiknál is így lesz. Egyelőre jól áll a dolog.

2016. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De szuper! :) Remélem ,hogy én is így leszek majd! :) Bár rajtam semmi puffadás sincs :)

Képed van? :))

2016. szept. 9. 16:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es, nem béntésbol irom, de neked kb. + 35- 40 kg felesleged van (ha a magassáodat nézzuk). valoszinuleg te nem is fogsz hizni, ilyen esetekben a fogyas a normális.
2016. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én 163 cm és 70 kilóval kezdtem, de az elején fogytam,egyáltalán nem volt étvágyam, undorodtam minden kajától.A 14 hetes mérlegelésnél voltam 69.5.Most vagyok 24+3 hetes,és a tegnapi mérlegelés 72,5.Étvágyam most már lenne, viszont most már nyom a baba,és borzasztóan sok savam van, még a víztől is.

1 darab túróruditól úgy érzem magam ,mint aki megevett egy fél mamutot.

18-19 hetesen még csak az úszógumijaim látszottak,aztán másfél hét alatt látványosan kikerekedett a hasam.

2016. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! :) Az semmi , az a 2 kg :) Reménykedem benne , hogy én sem hízok sokat :) És várod a szülést? Van pocis képed ? :)
2016. szept. 9. 17:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Szóval most valaki azért pontoz le mert 150 cm vagyok 80 kg és 23 hetesen még nem híztam ez most komoly? Nah mind1 Kedves kérdező tőlem már 14 hetesen kérdezték hogy " csak nem!??? "
2016. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Első ket terhessegem 68kiloval kezdtem...elsőre 18kilót hiztam(korhazbol kijovet 4 volt rajtam),masodiknal 7.5et hiztam,68-cal jöttem haza a kórházból,most a harmadikat jelentos tulysullyal 85 kiloval kezdtem ,31 hetes vagyok es 82.5 kilo...hozzájön,hogy az utobbi 2 terhessegnel diabeteszem lett,180gr ch dietat kell tartsak...ezekhez az adatokhoz 170centi vagyok...szoval szerintem azért a terhessegi hizas nagyreszt annak is a kérdése mit eszel,plane ha túlsulyod van...

A pocak kereskedése elsőre 22 hetesen tűnt fel annak,aki nem tudta..most a harmadiknal 18 hetesen mar nem tudtam volna eltakarni,pedig ugye most vagyok a legtobb kiló.

2016. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!