Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt, olyan anyuka, aki...

Van itt, olyan anyuka, aki 70kg-ról indult a terhessége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kíváncsi vagyok és sehol nem találok , ilyen kérdést.

Van e , olyan anyuka , aki 70kg-ról indult és 162cm a magassága??

Ha igen , akkor mennyit hízott , mikor kezdett el látszani a pocakja? :)

Képet is mutathattok , ha van :)

Előre is köszönöm!!! :)


2016. szept. 9. 15:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :) a bőrötök megnyúlt?
2016. szept. 9. 18:29
 12/22 anonim ***** válasza:

167cm vagyok.

Elsővel 73kgval lettem terhes,86kg-mal szültem.

Másodikkal 67kg-mal lettem terhes,80kgmal szültem.

Harmadikkal 64kgmal lettem terhes kiváncsi vagyok a végére 😁

2016. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 babyboom567 ***** válasza:

7-es vagyok.

Igen várom a szülést nagyon.Nekem első baba,férjemnek meg már van 2 felnőtt fia,és 3 hete született meg az unokája:)Mindenki nagyon várja már a mi kis csodababánkat:)

2016. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10es vagyok,nekem azert látszik a boromon,bar ez ugye akkor derul ki,ha majd visszafogyok a "versenysulyomra" 65-68kilóra...de azt is hozzá kell tenni,hogy nálam ez a súlyingadozas amit leírtam 5 ev alatt ment végbe,(68-85 kozott haromszor)igy azért gondolhatod mennyire megviselte a bőröm...
2016. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 H_Vivien ***** válasza:
168 cm vagyok, az első védőnői mérésen, kb. 9 hetesen azt hiszem, 67 kiló voltam. 81 kilóval mentem szülni, erre a védőnő azt mondta még belefér. Nem volt túl nagy hasam de nekem már a 10-12. héten kezdett látszani. Csíkom nem lett sehol, nagyon jól viselte a bőröm a tágulást. Helyette van egy 21 cm-es vágásom :)
2016. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 71kg-val indultam. Hat az elejen nekiálltam enni mert kívántam mindent. Majd ugy a 10-11ik héttől már semmit sem akartam enni. Igy Elkezdtem fogyni. Nem voltak rosszulleteim de pl a hús azota se megy. Max virsli, felvágott és majkrem... Előtte is nagyon finnyás voltam, na nálam a terhesség ezt csak fokzta. Így most 27hkm-kent is csak 3kg plusz van rajtam. Emellett ch diétázok mert a cukrom magas lett, szóval én sztem meg fogyni is fogok... A nadragmeretem már egy számmal csökkent az elejéhez képest... A pocakmeretem júniusban 93, júli 97,aug 105, de már most108 cm pedig aug 25en mért a védőnő. Mindemellett a baba egy héttel nagyobb már a 12ik het óta mint idő szerint kellene szoval jól fejlődik.😊

Boldog babavarast!

Üdv

27hkm

2016. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja és 164 cm vagyok😊
2016. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Csupa pozitív dolgokat ír mindenki :) Boldog Babavárást!:)
2016. szept. 11. 12:09
 19/22 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegemet 64 kg-val kezdtem.

A masodikat talan 68 kgval, nem emlekszem pontosan.

A harmadikat kereken 70 kg-val (163 cm vagyok amugy) . Ezt azert tudom olyan pontosan mert a masodik babaval talan 6-7 kg-t hiztam ( vegig hanyingerem volt, kezdetben fogytam is). viszont 14 honaig szoptattam es nagyon meghiztam, 88 kg voltam mikor elvalasztottam a fiamat. Fogyokurazni kezdtem es 18 kg ment le.

Szoval a 3. terhessegemet ugye 70 kg-val kezdtem. 8 hetes uh-n kiderult,hogy ikrek lesznek. 86 kg-val mentem szulni (ebbol 6 kg csak a 2 baba volt). Mivel ikerterhesseg volt 10 hetesen mar siman latszott 12 hetesen is. De mondjuk nekem mindegyik hamar latszott, az elso is , masodik is , mondjuk vegul nagy sullyal is szulettek.

Most 75 kg vagyok.

2016. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Én tegnap voltam a védőnőnél , 71kg és 162cm vagyok.

Nekem nincs hányingerem nem is hánytam és szerintem már nem is fogok.

Ma vagyok 9+4 hetes :)

Van pocakom alapból , úgyhogy nem tudom mikor vehetek észre változást ,de már várom nagyon :) Nem igazán szeretnék sokat hízni ezért nem eszek sokat :)

2016. szept. 16. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!