Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem unjátok még a teherbe...

Nem unjátok még a teherbe estem-e típusú kérdéseket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez a gyakori kérdések,bár én ilyet még sohasem kérdeztem,de sokkal érthetetlenebb a "nem unjátok még a teherbe estem-e?" típusú kérdések számomra :)

Miért ne kérdezhetnének ilyet? Ha ez nyugtatja meg valakinek a lelkét? Ne nyisd meg ezeket a kérdéseket.

2016. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Annak, aki izgul/fél ez fontos.


Én egyet nem értek: ez nem a foglalkozásod, hogy itt ülj és válaszokat írj. Ha unsz valamit, ami a "hobbid", akkor miért nem csinálsz valami mást? A kérdések nem személy szerint neked szólnak. Ha untat, kapcsold ki a készüléket és olvass valamit!

2016. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Azt hittem, arról lesz szó, hogy Tőled mindenki ezt kérdezi, és már eleged van. :)


Hát ugord át őket, vagy ne használd az oldalt, itt mindenki azt kérdez, amikor szeretne...

2016. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
De. A kérdések zöme ilyen és nehéz tényleg érdekes kérdéseket kimazsolázni. Ráadásul a többségére úgyis az a válasz, hogy várja meg a menzesz napját és teszteljen. Ezért tartom értelmetlennek a kérdéstípust.
2016. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én már rég agyalok azon, hogy amikor valaki a Teherbeesés kategóriába akar kérdést kiírni, akkor jelenjen meg neki először egy ablak, amiben össze van foglalva röviden az, amit úgyis hallani fog: mikor lehet leghamarabb tesztelni, stb, stb. Ha a kérdésre ez választ adna, de mégis kiírja a kérdező, akkor lehessen jelenteni és töröltetni...
2016. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nèha igen.. de ha ezzel masoknak segitunk, miert ne? Tudod , ez az oldal azert van , hogy bármit kérdezzenek, ha zavar pörgesd el!:)
2016. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

de igen..! a válasz úgyis mindig ugyanaz mint a másik 100 ilyen jellegű kérdésnél.

Én megértem hogy az illető aggódik,stb..,de mégis honnan a fenéből tudhatnánk mi hogy sikerült e vagy nem.

ha meg már késik X napja,akkor meg pláne..!! egyszerűbb volna egy csinálni egy terhes tesztet mint itt tippelgetni.


akik meg megcsinálják a tesztet azok meg a képeket rakják fel hogy akkor az most kettő vagy egy csík.. pedig szerintem a tájékoztatón teljesen egyértelműen leírják hogy a két csík jelenti a babát (akkor is ha halvány!) kivéve ha szürkés csík jelenik meg.

2016. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Sztem unalmasak ezek a kérdések! És igazábol nincs értelmük sem mert mi nem tudhatjuk, hogy terhes e lett a kérdező!


De ha a tippelésünk őt/őket megnyugtatja akkor számomra rendben van.

De van egy másik megoldás is. Tovabb pörgetek és kész.. :)

2016. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. De az ilyeneket, mint te, nagyon.
2016. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De unom, viszont ez egy ilyen oldal, emberek kérdeznek és válaszokat szeretnének, sokszor a saját megnyugtatásukra.
2016. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!