Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 nappal peteérés után,...

4-5 nappal peteérés után, most jön meg érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Komolyan úgy érzem bármelyik pillanatban elönthet. Fáj a derekam görcsöl a hasam, leszakad a mellem....stb


9-10 volt peteérésem, Együtt voltunk 7-11ig Lehet most újabb peteérésem lenne,megint érdemes lenne próbálkozni? vagy mi ez? Még kereken egy hetem van a haviig, ennyire előre jöttek volna a tünetek? de miért?


2016. szept. 14. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos akkor volt peteérésed?

Hogyan figyeled az ovulációdat? Milyen hosszúak a ciklusaid?

Szurkolok, egyébként ha babát szeretnél :)

2016. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

32naposak a ciklusaim

AZ oviteszt alapján akkor volt, és hétfőn a doki megerősítette uh alapján...

2016. szept. 14. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor előfordulhat peteérés. Van olyan,hogy rendkívüli.

De én inkább arra gondolnék, hogy a pms tünetek kicsivel előbb jelentkeztek ebben a hónapban.

Természetesen ez nem azt jelenti hogy nem lehetsz babás.

Én nagyon szorítok neked.

Első voltam

2016. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. szept. 14. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt peteérés után, végig a nemvártig, amikor is pozit teszteltem :) Előtte soha nem volt megjön érzésem ilyen sokáig, max. mensi előtt 1-2 nappal, ezért is volt gyanús, drukkolok :)
2016. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves kérdező, mi lett azóta, lett baba? És az utolsó válaszolótól pedig kérdezném, h mikortól érezted ezt a mindjárt megjön érzést pontosan? (nekem PÉ után 5. napon kezdődött, húzódik, feszül a méhem, nem fáj, inkább tompán, de nem hagyja abba, nagyon érezhető) kiírtam kérdésben is, de semmilyen értelmes választ nem kaptam még rá, azért kérdezlek Titeket, akiknek volt már ilyen tapasztalatuk. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2016. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. En tényleg ovulacio óta ereztem ezt, ezért is volt fura mert máskor csak mensi elott 1-2 nappal szoktam erezni.Szerintem az jot jelent, ha mást erzel, mint amit amúgy szoktál:) en is ebből gondoltam, hogy lesz itt valami .. :)
2016. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt baba és azóta sincs :(
2016. nov. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!