Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április végen megjön a nem...

Ha április végen megjön a nem vart, akkor AVIVA tornászni fogok. Van-e valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hosszú évek során nem maradtam terhes, annak ellenére, hogy az orvosok semmi gondot nem találtak nálam. Nemrég olvastam az aviva módszerről, letöltöttem, kinyomtattam.

Jó volna tudni, hogy valakivel együtt fogok tornászni a nemes cél érdekében, ez erőt adna.Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2010. ápr. 22. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csinálom, igaz 1 hónap előnnyel (veled szemben), de szerintem nekem is kemény meló lesz. Rendszeresen végzem, és nagyon élvezem (Lehet, hogy nem rám gondoltál:), de hajrá mindkettőnknek!)
2010. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Velem egyutt fogsz tornazni...en mar a heten elkezdtem. Eleg nehez az elejen, mire rajosz, hogy melyik zonara is akar hatni a gyakorlat, tegnap kaptam meg a zenet, azzal valamivel konnyebb. En egyebkent elmegyek majus elejen egy treninre a Toth Liviahoz. Epp ma kuldte el a datumokat.

Sok sikert neked. Mi egyebkent testvert szeretnenk. Mar van egy 3.5 eves lanyunk.

2010. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem baj ha berondítok a kriston intim tornámmal :D mert én ezt kezdtem el egy hete.

Mi már 4 éve várjuk a kis csodánkat, minden eredményem jó hsg után vagyok fél évet várnunk kell a spontán terhességre ,aztán inszemináció. Kissé félek a peteérés stimuláció miatt,ezt mindig csinálják akkor is ha minden hónapba van pé-m?

Üdv E.K

2010. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! kérlek írjatok meg.

Kedvese második válaszoló, kérlek majd írd meg, hogy pontosan milyen gyakorlatokat végeztetek a tanfolyamon, mert én nem élek Magyarországon, ezert nem tudok tanfolyamra járni. Csak könyvből fogok tornászni.

Kedves harmadik válaszoló: Honnan szerezted meg a tornához szükséges zenét?

Kitartás!

2010. ápr. 23. 11:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, a zenét is a második válaszoló szerezte be, kérlek írd meg honnan. Köszönöm.
2010. ápr. 23. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én is külföldön élek és szerintem a kriston nagyon jó,van dvd-je és annyira érthetően magyaráz benne a nő ,hogy nincs olyan aki ne értse meg. Könyvből elég nehéz lehet, valaki írta már ,hogy elment végül tanfolyamra és ott jött rá ,hogy pár feladatot nem is csinált jól.:S

2010. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, 1 linket találtam:

www.youtube.com/watch?v=JSKznEszRLQ

Hátha segítség:)

2010. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Másodszor sikerült csak belinkelni..
2010. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves indito! Masodik valaszolo vagyok. En sem elek otthon, de majsuban 2 hetet otthon toltunk. Akkorra beiktattam egy fel napos Aviva tornat. Budapesten, Toth Livianal. Az egyik baratnom mar megcsinalta, nagyon hasznos, mert megtanulta, hogy hogyan is kell mozgatnia a "dolgozo zonat". A 18 gyakorlatot tanultak meg. Nem igerem, hogy bepotyogom az osszes gyakorlatot, de ha valami elter a konyvbelitol, akkor azt szivesen leirom majd. En a mult heten is 2szer csinaltam es valoban erzek valtozast. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!