Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet, nem láttam rajta hirtelen semmit, de nem is foglalkoztam utána vele, ma mikor rá néztem rajta volt egy nagyon halvány plusz csík, ez most jelenthet pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 15:43
1 2
 11/14 Hencsi005 válasza:
Szia èn is csinàltam 1 egy teszt nekem is időntùli halvàny pozitiv lett sokan momdtak az negativ most màr 3 napja kèsik ùgy nèz ki valòban pozi a teszt en is tesztelek.Teszteltèl màsikkal?
2016. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi a késésért, igen teszteltem másikat, hát ez negatív lett, bár azóta se jött meg, már 2 hete ... remélem mindenkinek össze jön, aki tervezi :)
2016. szept. 19. 13:04
 13/14 anonim ***** válasza:
És mikor mész el dokihoz? Csak ki kéne deríteni, hogy miért késik.
2016. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Csütörtökön rendel a dokim, ha addig sem jön meg, akkor fogok el menni hozzá.

8 éve hormonzavarra kaptam fogamzásgátlót, tavaly abba hagytam áprilisban, azóta úgy látszott helyre jön, s rendesen beáll a ciklusom, de lehet korán örültem.

2016. szept. 19. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!