Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 3-án volt utoljára...

Április 3-án volt utoljára menzim. Mikor csináljak tesztet? Kellene már éreznem valamit? Nagyon szeretnék már pocaklakos lenni!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még nem kellene semmit sem érezned. A nem várt napjáig, akármilyen nehéz is ki kellene bírni, s ha nem jön meg, akkor érdemes tesztelni.Nekem áőpr. 5-én jött meg, s május 1-én nem kellene a köv. mensinek megjönnie. Mi is nagyon szeretnénk már babát, de még eddig nem sikerült. Nincs más, mint a várakozás, ami baromi nehéz:-)
2010. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem sem kellene, van akik egyáltalán nem éreznek semmit, ha babások, egyébként meg ha mensi jön, akkor igen!neked ált. szokott mensire utaló tüneted lenni?mert ha igen, és most meg semmi, akkor az jó jel lehet!Drukkolok
2010. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig görcsöl a hasam már előtte is. Amióta nem szedem a gyógyszert, azóta lerövidült a ciklusom 23-25 napra. Remélem nem jön meg, mert már negyon szeretnénk a babát!
2010. ápr. 23. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én is máj. 1-re nem varom. Szerintem semmit sem érzel a terhesség első szakaszában. Remelem babásak leszünk.:)

2010. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött tegnap este:-(

Lehet az a baj, hogy nagyon akarom!

2010. ápr. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!