Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan telleg nehezzeb...

Missed ab utan telleg nehezzebb a teherbeeses?

Figyelt kérdés
Februarba volt missed abom azota nem esek teherbe
2016. szept. 16. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Változó.. Ismerősömnek fél év kellett de van olyan is akinek meg 3 év.. De missed ab nélkül sem olyan könnyű teherbe esni még akkor sem ha mind ketten egészségesek vagytok.. Jó van itt is kivétel mert valaki rögtön terhes marad.. De ha jól tudom missed ab után 1-2 vagy 3 hónapig várni kell az újra próbálkozásal. Szóval nyugi ne görcsölj rá mert akkor nem fog menni. Kitartást és erőt kívánok Nektek.
2016. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első, változó. Annyira változó, mint missed ab nélkül. Amúgy én mindig a fordítottját hallom, hogy könnyebb teherbe esni vetélés után. De pont olyan sok dologtól függ, hogy mikor sikerül, mint egyébként.


Volt valamiféle kivizsgálásod missed után?

2016. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudni kell hogy mar22 hetes voltam szoval rendes szules volt azota ulltrahangon voltam de semit roszat nem montak tuszo volt 15.ciklus napon 28 mm nykhartya 3mm amugy miert ien nagy a tuszo azt mondjak ez mar nem reped? Es miert nol ien nagyra ? Bocsi ha sokat kerdezek :)
2016. szept. 16. 20:11
 4/12 anonim ***** válasza:

2 évet vartam


16+3 hkm

2016. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Addig nem sikerult? Es kiderult h miert nem?
2016. szept. 17. 07:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Missed ab után 1 ciklust vártunk, és jött a baba! Ez tényleg változó!
2016. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ertem hat akkor en a szerencsetlenebbek koze tartozom sajnos.
2016. szept. 17. 07:59
 8/12 anonim ***** válasza:

3 mm-es nyálkahártyával nem fogsz teherbeesni, az annyira vékony, hogy még mire le is érne a zigóta se tudna eléggé megvastagodni. Ezzel valamit kezdeni kell. Úgy rémlik, hogy javasoltunk már neked a múltkor E vitamint, volt egy nagyon hasonló kérdés, talán te voltál.


Szerintem keress olyan dokit, akit érdemben foglalkozik a problémáddal, de E vitamint enélkül is nyugodtan elkezdhetnél szedni.

2016. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szedj E vitamint, az vastagítja a nyálkahártyát! De mikor pozitív a teszt le kell állni vele én úgy olvastam!
2016. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen elfogom kezdeni szedni ! Es majd meglatjuk milesz orvos cseren pedig enis gondolkozom mert ez nem nagyon segit hiaba fizetem :)
2016. szept. 17. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!