Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sok bő fehér folyás...

Nagyon sok bő fehér folyás ovu és menszi között ami két naponta jelentkezik, jelzet valakinek babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem sosem volt ilyen, illetve peteérés környékén 1 napon szokott lenni, most bocsánat, de rendesen csöpög, ömlik belőlem kb. 2 naponta ovutól számolva. Kellemes illatú, krémes fehér. Nem viszket, nem fertőzés. Én 19.ére nem várom. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy jó jel lehet-e vagy nem? 3 nap múlva tesztelek, ha remélem nem jön meg. ;)

Köszönöm, aki megossza velem a tapasztalatát.


2016. szept. 16. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl menszi előtt 2-3 nappal átlátszós kevés folyás van vagy semmilyen.Mikor terhes lettem akkor volt ilyen fehér amit leírtál! Mind a három terhességemnél volt :) Drukkolok,majd írd meg a teszt eredményét.
2016. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen megírom. Köszönöm, hogy írtál! ;)
2016. szept. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!