Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel 9 hónapja próbálko...

A férjemmel 9 hónapja próbálkozunk, babát szeretnénk és eddig semmi, lehet, hogy baj van velünk?

Figyelt kérdés

Ez már a 9.hónap és semmi, most is érzem már, hogy meg fog jönni..

Kinek hányadik hónapban sikerült a teherbeesés?

A ciklusaim hosszabbak, ilyen 35-40 nap körül és félek, hogy valami bajom van.. Volt valaki, aki szintén ilyen ciklussal babás lett simán, orvosi segítség nélkül?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 17. 08:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

9 hónap próbálkozás semmi.

Viszont ilyen hosszú ciklusnál felmerül, hogy lehet ovud sincs.

2016. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Vannak jeleim, hogy van ovum, pl. tojásfehérje váladék és a melleimen is érezhető.

Csak most már így a 9. próbálkozós hónapban kezdek gondolkodni az orvoson. Viszont nagyon félek is, hátha valami rémisztő diagnózis lenne..

2016. szept. 17. 09:16
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia, menjetek el mindketten egy kivizsgalasra, hormonszint, a parodnak spermavizsgalat. Sok parnak sajnos van valami gondja, de ha tudjatok mi az, tudni fogjatok hogy lehet orvosolni.


En nagyon banom hogy csak 1 ev utan mentem el, a paromnak nagyon alacsony a spermaszama, nekem meg kevesebb petesejtem van, mint a korobelieknek. Egyik sem sulyos diagnozis, de nagyban neheziti a teherebeeset.


Ha meg nincs semmi baj, akkor csak turelem es nem rastresszeles.


Sok sikert!!!

2016. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Mi is 9honapja probalkozubk missed ab utan eddig semmi 27re nemvarom
2016. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
7 év után sikerült orvosi segítség nélkül, spontán.
2016. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér még néhány hónap, ha idegenkedsz az orvostól.

Viszont utána érdemes lenne elmenni. Ha baj van, nem attól van baj, hogy az orvos megállapítja. Ő viszont tudja kezelni. Lehet, hogy csak egy nagyon pici eltérést talál, amit könnyen és rövid idő alatt meg lehetne szüntetni.

Megértem, hogy nem akarsz orvosi beavatkozást. En is így voltam vele, de nekem van már három gyerekem. Végül sikerült spontán a baba, de másfél év és egy vetélés után.

Drukkolok!

2016. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék ovutesztet. Lehet, hogy rosszkor próbálkoztok. Pl. én is meglepõdtem, mert máskor voltak a jelek, mint az ovum. Na meg doki elõtt, jó lenne ha legalább sejtenéd hogy ezzel van-e gond. Nekünk 2 év kellett spontán, egy korai vetéléssel. Az ovutesztelés nem befolyásolta a teherbeesésemet, de jó volt tudni, hogy van, mielõtt dokihoz megyünk.
2016. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
18 hónap után ma lett pozitív a tesztem!
2016. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekünk az első babánk egyből, a második 9hónap után sikerült.

Persze tudom, hogy ez semmi a hosszú évekhez képest.

Mi elkezdtük a Gyuri bácsi féle kúrát. Igaz, megmondom őszintén nem az ő csomagját, hanem áttanulmányoztam mit hogyan mikor, és Herbáriában megvettem az első csomag teát. Sokkal olcsóbb is volt. Azt nem tudom, ez a méregtelenítés segített e tutira, de utána pozitív lett a teszt.

2016. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8as gratulalok!!
2016. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!