Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel innmár10 hónapja...

A férjemmel innmár10 hónapja próbálkozunk a kistestvérrel, de sajnos mind hiába! Most késik de semmi tünetem! Volt akinek nem voltak tünetei?

Figyelt kérdés
3 terhességem volt,de csak egyből született gyermek!Mind három terhességemnél egyből pozitív volt a teszt és nagyon rosszul voltam!Pár nap múlva tesztelek megint hátha.Nektek hogy sikerült teherbe esni?Valami csodaszer?Köszönöm előre is a tanácsokat!!

2016. aug. 2. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a kimaradt menzesz jelezte.

Később sem volt semmi. Se jósló, se keményedés, se vizesedés.

A szülés is vízelfolyással indult egyéb tünetektől mentesen.


Tökéletesen tünetmentes terhességem volt. Imádtam.

2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy nekem mindig hányással kezdődött!A lányommal elég sokáig hánytam a terhesség alatt!Most görcsölök pár napja,de semmi!!
2016. aug. 2. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
2 es fel eve varjuk a babat. Nekunk sem jon ossze. Nekem ez ido alatt volt 4 vetelesem. A tunetek csak annyik voltak hog olmotlan faradtsag lett urra rajtam.
2016. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elején még semmi sem volt az ég világon. Aztán 6 héttől már émelyegtem, 8-10-ig pedig napota többször látogattam a WC-t :), van akinek még ennyi sincs... Szerintem simán összejöhetett, ez nem jelent semmit, hogy még nincs
2016. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem első baba. De nekem is a 10. Hónapban sikerült. Igazából nem volt semmi tünet 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező. Doki 5 hetes terhességet állapított meg. A többi tünet pl hányinger hányás szédülés szagérzékenység stb csak 6-7. Héten jelentkeztek nálam. 17+3 hkm
2016. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!