Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitassal terhesség?

Megszakitassal terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egymillió ilyen kérdés volt már. ..


A menstruáció előtt pár nappal szeretkeztunk, megszakitassal vedekeztunk. Rá pár napja meg is jött. Viszont most a következő menstruációm lenne esedékes de hányingerem van.


Van esely, hogy teherbe estem? Létezik olyan, hogy még egy Pete kilokodik a menstruáció előtt?


2016. szept. 18. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Pete jöhet egy jó orgazmustól is. Tesztelj!
2016. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
megszakitassal vedekeztunk <- a megszakítás az minden, csak nem védekezés :D Ha nem akartok gyereket,akkor tessék normális módon védekezni.
2016. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
mivel nem védekeztetek így lehetsz terhes
2016. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehetsz terhes.
2016. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Mar reg tesztelhettèl volna. Eselyes a terhesseg!!!
2016. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat ezt nem ehhez a kerdeshez szerettem volna!

Tesztelj ha nem jon meg, sztem várd ki h kèssen, lehet h megjon idoben es akkor mindegy.. de ha nagyon rastresszelsz, amiatt is kèshet majd. ::

2016. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most nem teljesen értem a szitut. Csak akkor egyszer voltatok együtt megszakításosan, mielőtt az előző menzeszed megjött?

Ha így van, akkor tuti nem vagy terhes, hiszen megjött. De ha a következő ciklusban is így szexeltetek, akkor bármi lehet.

2016. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta védekezünk rendesen. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy van e esély arra, hogy két pete is megerhet e.
2016. szept. 18. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, arra nincs. Azért a teherbeesésnek meg a peteérésnek megvan a maga bonyolult hormonális folyamata. Nem úgy van, hogy össze-vissza potyognak a peték...
2016. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A megszakításos szex Nem Védekezés!!!! Azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba. Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!!
2016. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!