Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy daganat?

Terhesség, vagy daganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azon kevés kivétel közé tartozom, akiknek nem fáj és pontos a mensije. De! Valami elromlott. A legutolsó két alkalom igen kevés volt, és most lenne ideje a szeptemberi adagnak, de késik 4 napot.


Kérdéseim: Bármelyik nőgyógyászhoz mehetek? Még sosem voltam. Úgy értem, kötelező a szülővárosomban elmennem egy ilyen orvoshoz, avagy, itt a sulis városban is úgy mond elmehetek? És van-e női nőgyógyász, azt hallottam, hogy csak férfi van. Feltételezem, ua-t tanulják az egyetemen, de akkor is, én egy nőben jobban megtudnék bízni eme téren is, és nem aggódnék még a férfiak beteges gondolatai miatt pluszban. Párom szerint, feleslegesen aggódom. De rám jött a para nagyon.



2016. szept. 19. 21:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg túlaggódom, de végig futott előttem minden. Akármelyik átok is lenne a kettő közül, kimaradnék a suliból és dolgozhatnék érettségivel, ami nagyon nem érné meg. Aztán az egyetemet is ott kéne hagynom, de akkor meg kikelle fizetnem a tandíjat, ami azt sem tudom mennyi pontosan, mert állami támogatotton vagyok. Szóval kapásból milliós tartozás az állam felé, plusz emellé a kezdeti munkanélküliség. De az adósság mellett még súlyosabb lenne a szégyen... No, meg a párom mire végez, az 2 év, kereset nélkül meg nem megy az élet. Így se keresünk semmit csak az ösztöndíjat, meg nyáron a diákmelót, de hát az így is kevés, sajnos még rászorulunk az otthoniakra, amíg nem végezünk. Szóval sík ideg vagyok, tegnap is virrasztottam, nem bírok aludni, ideges vagyok nagyon.
2016. szept. 19. 22:05
 2/19 A kérdező kommentje:
Védekezésre gumit használunk, mert rettegek, hogy a megbízhatatlan bogyók tönkre vágnák a hormonháztartásom. Láttam már rossz példákat erre a barátnőim köreiben... Pl nem véreznek csak barnáznak egy hétig évek óta, meg hirtelen migrénjük lett, meg ilyen "apróságok", amivel lehet együtt élni, de hát... Ha meg ezektől megmenekül az ember lánya, akkor ott az elhízás. De ezek szerint, a gumi sem annyira biztonságos.
2016. szept. 19. 22:11
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Keshet a stressz miatt is. De miert nem veszel egy tesztet? Akkor meg a nogyogyaszon sem kell stresszelned
2016. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet vettél?

Ha nem írsz várost, akkor hogyan mondjuk meg, hogy ott van-e női nőgyógyász? És komolyan azt gondolod, hogy a férfi nőgyógyászoknak beteges gondolataik vannak? Szerinted mi izgatja őket jobban fel: 80 éves inkontinenciaval küzdő mamika, 16 éves lány, aki abortuszra megy, 24 éves huvelygombás no, szülő nő, aki éppen a szülőágyra kakil vagy az állandó vérzéssel jelentkező klimaxos 50-es nő? Szerinted hány egészséges tip-top nő van a napi 30 betegből? Szerinted, ha ezt motiválja a dokit, akkor miért nem ment el plasztikai sebesznek vagy bármilyen más orvosnak és veri dl a pénzét kuplerájban?

2016. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Város szempontjából Bajára gondolok.


Hát pedig... Barátnőm igen csak jár, mert tönkrevágták a bogyók. Mindig arról számol be, hogy méregeti a doki és feltünően bámulássza. Hiszek neki.

2016. szept. 19. 22:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő pesti, ha ez számít.
2016. szept. 19. 22:41
 7/19 A kérdező kommentje:
A tesztnél biztosabb kell. Anyum is megszívta anno a nővéremmel is és velem is. A teszt szerint mi nem fogantunk meg, aztán mégis. Ha mérges ránk, ez mindig előjön, hogy minek születtünk nem. Fogalmam sincs, talán mert ő hibázott. De én nagyon nem szeretnék hibázni.
2016. szept. 19. 22:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! És te egyetemre jársz... Barátnőd meg visszajár ahhoz a dokihoz, aki állítólag gerjed rá.... Hát gratulálok! Ennyi ésszel életben maradni 2 évtizede azért nem lehet egyszerű...
2016. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Köszönöm előző, már belőlem is kikívánkozott!

Nem vagy terhes, daganatod sincs!

Járj nőgyógyászhoz, mert az fontos!

A női nőgyógyászokk majdnem olyanok, mint a férfiak, csak néha bunkóbbak.

2016. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Szia a női nőgyógyász semmivel se különb mint a férfi sőt arrogánsabb és bunkóbb sőt van hogy durvábban vizsgál mint egy pasi.. Tapasztalatból mondom. Nőgyógyászhoz meg járj mert évente kéne csinálni rákszűrést... Egyébként meg ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!!
2016. szept. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!