Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy daganat?

Terhesség, vagy daganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azon kevés kivétel közé tartozom, akiknek nem fáj és pontos a mensije. De! Valami elromlott. A legutolsó két alkalom igen kevés volt, és most lenne ideje a szeptemberi adagnak, de késik 4 napot.


Kérdéseim: Bármelyik nőgyógyászhoz mehetek? Még sosem voltam. Úgy értem, kötelező a szülővárosomban elmennem egy ilyen orvoshoz, avagy, itt a sulis városban is úgy mond elmehetek? És van-e női nőgyógyász, azt hallottam, hogy csak férfi van. Feltételezem, ua-t tanulják az egyetemen, de akkor is, én egy nőben jobban megtudnék bízni eme téren is, és nem aggódnék még a férfiak beteges gondolatai miatt pluszban. Párom szerint, feleslegesen aggódom. De rám jött a para nagyon.



2016. szept. 19. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt a telibebszott mindenit már!

Nem mostanában olvastam ilyen ostoba írást!

Hogy bír elviselni a pasid?

2016. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Innen látszik, hogy bárki lehet egyetemista, még a legéletképtelenebb ember is.

Ez azért elszomorító.

2016. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nagyon buta vagy kislányom...

Húzd el a feneked egy tesztért, csináld meg az utasítások szerint, aztán utána menj dokihoz. Mellesleg ott a google, kereshetsz nőgyógyászt, a neve alapján csak el tudod dönteni, hogy milyen nemű. Mellesleg gondolom hallottál már abortuszról is...

2016. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Sok oka lehet a késésnek.Menj dokihoz!Női nőgyógyász ritka.Ennek oka van,de az egy másik történet.Sok nő nem szülne akkor,ha csak ilyen férfi nőgyógyászok lennének...Másrészt TE nem anyukád vagy,igenis csinálj tesztet.Ha nem mutat semmit,akkor is még ott a doki,ha sikerül találnod.A körzetes sztk-ban találod a nőgyógyászokat.Tehát a lakcímet szerinti sztk-t keresd,ha nem tudod,a háziorvosodnak tudni kell,mert további vizsgálatokra oda küldi az embereket.

Az meg hogy anyukád ilyet mondd...Az gáz.Azért vagy,mert vállalt téged. Nem csodálom,hogy ìgy állsz a dolgokhoz.

Hogy jutott eszedbe a daganat?!Én inkább hormonbajra gondolnék,nem egyből daganatra.Ezért menj mindenképp dokihoz,de előtte csinálj tesztet is!

2016. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

2 fele terhessegi teszt csak nem tevedhet...


Es olcsobb mint egy doki.

2016. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a stressztől késik.

Vegyél tesztet és csináld meg reggeli vizeletből!

2016. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Kíváncsi lennék egy 50-60 éves nőgyógyásznak, aki 20-30éve napi 10-20 nőt vizsgál, milyen beteges gondolatai vannak? Szerintem már rosszul van a pi*ától!
2016. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Attol h sosem kesik, most keshet. Nem vagyunk gepek.. sem tokeletesek.. uhh... Ge..
2016. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol a terheségi tesztben akkor menj el egy laborba és kérj vérvételt, az biztosan megmondja hogy terhes vagy vagy sem! Egyébként meg fel sem tudom fogni milyen egyetemre tudtak téged felvenni ha enyire idióta és buta vagy! Vagy ki az a pasi akinek egy idegroncs kell? Szerintem menj sürgósen pszihológushoz mert neked segitségre van szükséged!
2016. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!