Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez megszakításos védekezés...

Ez megszakításos védekezés vagy rendes védekezés nélküli aktus volt? Kell esemény utánit feliratnom?

Figyelt kérdés
Párommal eggyüttvoltam de nem használtunk semmit hanem rendesen elment a végén,de inkább a hüvelybemenetnél és nem azon belül.Mikor pedig végeztünk,ki is folyt minden a hüvelynél,elég sok is volt neki.Egyébként ciklus 10.napján voltunk eggyütt és 26-27 napos ciklusaim vannak általában.
2016. szept. 20. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarok gyereket én nem kockáztatnék. Oké, hogy a sperma nem hegymászó, de azért láttunk már karón varjút.
2016. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Védekezés nélküli aktus, ha nem akartok babát, akkor kell eseményutáni. A kifolyásnak semmi jelentősége, mindenkinek kifolyik, attól még megfogannak a babák.
2016. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem akartok babát, akkor nagyon bátrak vagytok! Ez még megszakításnak is kevés volt, ráadásul termékeny időszakban...

Szóval mindenképp kellene esemény utáni.

2016. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy kint volt, vagy bent. Ha bent, akkor egyértelműen esemény utáni.


Ha kint, akkor is ott az esélye annak, hogy elég hamar került-e ki (mert pár csepp is bőven elég a jövő nemzedékhez), előváladék, stb. Én biztosan nem kockáztatnék.

2016. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akartok gyereket, miert nem vedekeztek?!?
2016. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
A megszakitas nem vedekezes. 14 evesen szerintem ne szexeljetek.
2016. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
92%
Ha már eleve megszakítással szoktatok védekezni, akkor minden aktus után rohangálhatnál esemény utániért. Most se sokkal nagyobb a teherbeesés valószínűsége. A hüvelybemenetedre került ondó nem veszélyesebb, mint az előváladék, amivel szépen átkentétek a méhszájadat. Ezen túl valami biztonságosabb védekezési módot használjatok, mert ha láthatóan egyáltalán nem akartok gyereket, akkor ez nem megfelelő mód számotokra.
2016. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy jó próbálkozás volt a gyerekhez.

Valószínűsíthető ovu előtt 2-3 nappal... Igen, pont ezt javasolják a gyerekre váró pároknak.

2016. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez nem volt megszakítás. Megszakításos védekezés pedig nincs.

Amúgy kicsit off de nem értem mi az intim és romantikus abban, hogy a pasi fejben számol, hogy na még meddig bírja és mikor kell gyorsan visszavonulót fújni. Nekem ez tuti tönkretenné az élményt. (De ez csak saját vélemény).

2016. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"is folyt minden a hüvelynél,"


Befelé is és kifelé is megszámoltad, mind megvolt???? 😄😄😄😄😄

2016. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!