Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli rosszullet este?

Szeretemacsokit kérdése:

Reggeli rosszullet este?

Figyelt kérdés
A terhesseg velejaroja a reggeli rosszullet. Elofordulhat, hogy ez a reggeli rosszullet este jelentkezik? Valaki volt mar igy?

2016. szept. 21. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész napos volt. 9 hónapig. A szülés napján is hánytam :D azt hittem sose lesz vége.
2016. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem kivant terhesseg lenne... Mar par napja este hanyingerem volt de minimalis, viszont tegnap este nagyon rosszul voltam es razott a hideg. Illetve napok ota enyhen faj a hasam, mintha meg akarna jonni, viszont alig erezheto. Bebeszelem a felelemtol vagy ezek lehetnek igazi jelek?
2016. szept. 21. 17:41
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. a 9-10-ik hétig egész napos hányingerem volt. Fogytam 4-5 kilót. Szóval simán lehet, hogy este vagy rosszul.
2016. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy reggeli rosszullétnek hívják, azt nem azt jelenti, hogy csak reggel jelentkezik.

Én majdnem az egész terhességem alatt annak idején rosszul voltam és valamikor reggel, valamikor délután, valamikor pedig este jelentkezett.

Amúgy ha fennáll a terhesség lehetősége, akkor csinálj tesztet, amennyiben késik a vérzésed, vagy az aktus óta legalább 2 hét eltelt.

2016. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! :) az első terhességemnél csak este volt hányingerem! Amikor meg kellett volna jönnie, már az nap este rosszul voltam. Ez 1 hétig tartott, akkor teszteltem és pozitív lett :) utána már nap közben is előjött.
2016. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A rosszullét hol reggel, hol délután jelentkezett, később egész nap.

Viszont hidegrázás nálam is volt a terhesség elején. De annyira, hogy kocogott a fogam.

16 hkm

2016. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mikor lenne alkalmas tesztet csinalnom ami mar biztosra megmutatja? Illet ve melyiket ajanljatok? Nem vagyok biztos a terhessegben, mivel gyogyszert szedek viszont az 1. Het 3. Napjan 13 oraval kesobb vettem be a gyogyszert es elotte levo heten egyutt voltam a parommal es a papirok azt irjak, hogy ebben az esetben lehetseges.
2016. szept. 21. 18:28
 8/21 A kérdező kommentje:
12 napja felejtettem el bevenni a gyogyszert es 12 honap mulva jon meg a mensim. A peteeresem 2 napja volt.
2016. szept. 21. 18:32
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocsanat 12 nap mulva jon meg.
2016. szept. 21. 18:33
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli rosszullét filmbéli.

Igazabol bármikor meglephet. Igen, este is .

2016. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!