Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha a reggeli rosszull...

Normális ha a reggeli rosszullétem (émelygés, hányinger) este 5-6 fele jelentkezik?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem kell hogy 'reggeli' legyen a rosszullét, bármikor lehet.
2015. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is délután/este volt mindennap egy pár hétig. Legalább a munkában nem zavart.
2015. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most a harmadik babánál szinte többször voltak inkább este a rosszulléteim, mint a nap többi szakában. Hála Istennek a 12.héten elmúltak.

Kívánom, hogy elmúljanak majd neked is! :)

20 hkm

2015. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem várt terhesség lenne...:/ 22 éves vagyok
2015. nov. 9. 21:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Bármikor érezhetem ezt? mert 13.apon vagyok aktus óta...szerdán bebeszéltem magamnak, hogy biztos a beágyazódást éreztem mert fájt a hasam barnáztam 2 napig, de nem 1-2 csepp volt..azért kicsit több
2015. nov. 9. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak elkaptál valamit.

Ha nem is teszteltél még, akkor egy puszta hányingerből ne gondold, hogy terhes vagy...

2015. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okt 27.én(4 nappal ovu előtt) voltam a párommal együtt, kiszakadt a gumi de nem ment el, időben észre vettük. ovum 31.én volt. múlt hét szerdán elkezdett fájni a hasam alja, majd barnáztam 2 napig. szombat óta feszül a hasam. Közbe pénteken, vasárnap, és ma csináltam tesztet negatív lett. 27.-e óta citromos vizet iszok, és tűzforró vízzel fürdök. Neten olvastam, hogy 1-2 korty ecet, alma ecetmeg akadályozza a beágyazódást..ittam hát és vasárnap egész hajnalba fájt a hasam és rángatott az ideg. nem várt terhesség lenne hisz 20 vagyok, és nagyon félek, napközbe is reszketek. Ma délután elkezdetem émelyegni, fáj a hasam és feszül, kérdés, hogy lehet az ecettől még? Ezek jelei a terhességnek? szombatra várom a havim.
2015. nov. 9. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
A reggeli rosszullét nekem 4 hónapig tartott, napi 24 órában. De, ha fáj a hasad menj orvoshoz mindenképp!!!
2015. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyomorideg
2016. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!