Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és még...

Niklai Nikoletta kérdése:

16 hetes terhes vagyok és még mindig reggeli rosszullétek vannak. Napközben is elöfordul és este is. Tabletta sem segít. Meg tudnátok mondani meddig tart?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen egyéni, én az elsővel a 7. hónapig hánytam napi szinten, a másodikkal az 5. hónapig, más meg egyáltalán nem hány, sőt még nem is émelyeg

nem lehet megmondani, hogy nálad meddig fog tartani

2014. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos nekem ez az elsö pocaklakom. Akor nincs màs teendöm csak vàrok. Sokan mondjàk hogy ha megmozdul akkor elmulik. De a mozgàsàt sem érzem :( :(
2014. jan. 22. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
erre szabály nincs van aki sajnos végig rosszul van. több ilyet is ismerek aki végig hányt. egyén és terhesség függő.
2014. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentem 23 hetesen még mindig rosszul vagyok. Szerintem nem is fog változni, hiába monják, hogy első megmozdulás után majd, mert az már a 16.héttől van :(
2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindig akkor voltam rosszul, ha éhes voltam. Akár a 38. héten is rámjött a hányinger meg mindenféle rosszullét, ha éheztem. Elég volt két keksz, és már el is múlt.

A terhesvitemintól is rosszul voltam reggelente, mindig émelyegtem tőle, ezért áttértem az esti szedésre, utána kicsit jobb lett.

2014. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!