Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Tudok még tenni valamit...

Sos! Tudok még tenni valamit vagy ne is aggódjak? Külföldön nyaraltunk barátommal és egy átmulatott éjszaka után nem védekeztünk semmivel, bennem ment el.

Figyelt kérdés
Aztán utánaszámoltam és pont a 14. napon éjszaka történt a dolog. Viszont sok helyen irták hogy addigra már elhal a petesejt vagyis akkor nem sok esély van hogy babás leszek ugye? mert csak ma értünk haza igy nem tudtam bevenni eseményutánit.
2016. szept. 22. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz babát, akkor aggódj.
2016. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes.
2016. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Max imádkozni... 14 nappal szex után tesztelj!
2016. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad,hogy hány napja történt a dolog, érdeme-se bevenned még eseményutánit. Én a helyedben jobban utánaolvasnék hogy hogyan lehet teherbe esni.mert ez nem ilyen egyszerű,hogy akkor nem lehet máskor meg igen. igazából pont jókor voltatok együtt,hogy megfoganjon a baba, másrészről ezt nem lehet napra pontosan kiszámolni,nem tudjuk hány napos a ciklusod,és akkor még az extra pé-ről nem is beszéltünk.
2016. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gépként működsz, és pont 14. napon volt ovulációd, akkor is teherbe eshettél. De mivel gép sem vagy, és nem is látsz magadba, hát igen, én aggódnék. Aztán lehet mondani majd a szülőágyon vagy az abortusz előtt a műtőben, hogy milyen kifogások miatt jutottál oda, csak épp a biológiát és az orvost nem fogja ez érdekelni. A te tested, a te életed. A pasid nyilvánvalóan szrik rá, hogy mi lesz veled és hogy min fogsz keresztülmenni miatta, ezt is azért átgondolnám, már ami a jövőt illeti. Még van pár napod, mielőtt tesztelhetsz, meditálj azon, hogy milyen emberrel vagy és milyen jövőt szánsz magadnak. Épp ideje gondolkodni kicsit!
2016. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt simán lehetsz terhes, jó időben csináltátok. Másrészt a legtöbb párnak nem jön össze egy alkalomból, sőt van akinek évekig se. Mást nem tudsz tenni, mint várni amíg remélhetőleg megjön.
2016. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy átmulatott éjszaka után nem védekeztünk"

- ilyen esetben MINDIG aggódni kell, kivéve, ha örültök, hogy gyerek lesz.

2016. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az pont jó idő, egyébként meg tökmindegy, én pár nappal azelőtt estem teherbe hogy meg kellett volna jönnie... (És én időben vettem be esemény utánit, 3 éves a lányom...)
2016. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!