Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júliusban volt egy vetélésem....

Júliusban volt egy vetélésem. Azóta 2szer megjött, viszont nem fájt a cicim. Most újra próbálkozunk, egy hét a nem várt mensiig, de a cicim most se fáj. Krémes folyásom van, a hőm 36,8. Van esélyem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom ami veled történt, én is átéltem nem is egyszer. A legutolsó elhalt terhességem áprilisban volt.

Nálad néztek hormonokat? Sajnos alacsony a progeszteron szintem. Az hogy a hőmérsékleted magas még sajnos nem jelenti azt, hogy sikerült. A mensi előtt 1-2 nappal vagy akár a mensi napján szokott a hőmérséklet csökkeni.

2008. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az első terhességem. Trombofília szűrésre küldtek csak. Inkább az idegesít, hogy a cicim nem fájt a mensik előtt. Ez normális még vagy nem?!
2008. okt. 2. 18:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, a hőm a mensi napján esik le.
2008. okt. 2. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az a baj, hogy a dokik csak legyintenek és azt mondják ez bárkivel előfordul az első terhességnél. Genetikai tanácsadásra is csak két vetélés után küldenek.

Sajnos már öt vetélésen vagyok túl, és öt évembe került mire eljutottam Czeizler Endréhez. Többféle vizsgálatot is néztek, közte volt a hormonvizsgálat is. Szerintem járj utána, és ne hagyd magad "lerázni".

2008. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk ismerős a doki, nagyon figyelnek rám. Anya, apa orvos. Csak minden kis apróságot nem merek megkérdezni.
2008. okt. 2. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!