Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hetesen barna folyás vélemén...

8 hetesen barna folyás vélemények?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött elmentem ügyeletre megvizsgáltak azt mondta a doktor nő hogy ő nem lát vérzés, hétfőn kell mennem ultrahangra. Egyáltalán nem fáj, nem görcsölök. Már volt egy vetélésem 2 évvel ezelőtt de akkor nem barnáztam műtétileg felyezték be a terhességet. Valakinek volt hasonló probléma?
2016. szept. 23. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt semmilyen vérzés nem egy "életbiztosítás", de ha az ügyeleten nem találtak semmi kézzel foghatót, akkor lehet azért reménykedni, hogy minden rendben lesz.

Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem csináltak az ügyeleten UH-t, vagy ott is csináltak?


MInden esetre ha pihensz amennyit tudsz, az biztos nem árt.

2016. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak pont ezaz mondtam a doktorno nonek hogy csinaljon ultrahangot es azt mondta hogy ugyeleten nincs ultrahang. Kicsit furcsa. Na mindegy hetfore adtak idopontot akkor kell menni.
2016. szept. 23. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. 8 hetesen még beszélni se tudnál, nem hogy írni. Meg akkor hogy lehetett két éve vetélésed, ha meg se voltál születve?
2016. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem ertessz hozza ne pofatlankodj ide!
2016. szept. 23. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,. Nincs otthon semmi amivel játszás? 8 hetes terhesen épp elég gáz, szegénynek hogy barnázás, nem hiányzik neki az ilyen beszólás.
2016. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindket terhessegemben pont 8 hetesen barnaztam tobb napig is. Elsonel semmit nem kaptam masodiknal utrogestant. Ismerosom ugyanigy volt neki a 3.terhessegeben is elojott. Sokszor nem okoz gondot. Pihenj es ne aggodj!
2016. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en 10 hetesen barnaztam, csinaltak ultrahangot es egy pici hematomam volt, amire azt mondta az orvos, hogy mivel nagyon kicsi a babahoz kepest mar nem okozhat problemat, nem veszelyes, pihenjek, ne eroltessem meg magam, de nem kell aggodni. Most vagyok 22 hetes, szerencsere eddig minden rendben! Pihenj Te is a hetvegen , remelem hetfon megnyugtatnak!
2016. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat remelem nem lessz semmi baj!
2016. szept. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!