Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitiv volt a teszt akkor...

Cintuskaa kérdése:

Ha pozitiv volt a teszt akkor az biztos h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
semmi sem biztos. A pozitív teszt viszont azt mutatja, 95% az esély rá, hogy terhes vagy.
2016. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak esetek amikor nagyon érzékeny, korán végzett teszt pozitívat mutat, mégsincs terhesség. Ez akkor van amikor valami hiba csúszik a dologba és a terhesség korán elhal, általában ezt észre sem veszik a nők. Hanyadik napon teszteltél? Illetve baromi ritkán daganat áll a háttérben, de ez mint a fehér holló. Szóval ha az esedékes menzesz napja után teszteltél pozitívat és nem jött meg akkor valószínűleg terhes vagy.
2016. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat a menszeszem nem rendes de agusztus 15en. Volt utoljara . ma vegeztem egy tesztet most lesz 1eve hogy probalkozunk. Es ma pozitiv lett a teszt.es nem ez a papir csik hanem kazettas amire azt mondjak hogy jobb biztosabb.
2016. szept. 24. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Augusztus 15-én volt utoljára menzeszed éa most teszteltél?

Vagy csak elirtad?

Gratulálok!

Sok ideje próbálkoztok megérdemled vegyél még 1 tesztet és nagyon nagyon boldog legyél/etek. :)

2016. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt a kerdest feltettem az orvosomnak, mire ő csak annyit felelt: "az a biztos, ha már megszületett" 😅

Azóta megszületett már 1 éve..

Nagyon drukkolok kedves kérdező! :)

2016. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!