Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudjam, hogy tojásfehér...

Honnan tudjam, hogy tojásfehérjés a nyákom vagy csak a sperma folyik másnap ki?

Figyelt kérdés
Gondolom most nagyon le fogtok osztani pedig a kérdés teljesen komoly. Páromnak rengeteg a spermája, nagyrésze persze kijön aktus után, de még másnap is ürül. Fogamzásgátlót szedtem évekig amikor ugye nem volt peteérés, de akkor is szex utáni napokon nyúlós folyásom volt ami szerintem a maradèk sperma volt. Most babát akarunk, nyilván szexelünk de nem tudom eldönteni hogy pl a ma reggeli nyúlós cucc vajon a nyák vagy csak a tegnapi maradék? Normalis válaszokat legyszi, komolyan kérdezem.
2016. máj. 9. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Khm... mondjuk nyomra vezethet a szaga. A nyúlós nyák szagtalan.


Másrészt: nem tökéletesen mindegy?! Ha épp peteérésed van, és előtte szeretkeztetek, a legjobb úton haladtok, hogy sikerüljön gyorsan teherbe esni. :)

Sokan nem is figyelik/veszik észre a peteérést, csak rendszeresen szexelnek, és ennyi bőven elég is a sikerhez.


Szerintem túlaggódod a dolgot, nem ettől függ a siker.

2016. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,nyulos nyák sokkal àtetszőbb mint a sperma;az 1 kicsit tejesebb szinü.Èn ezt vennèm alapul.Sok sikert.
2016. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ettől függ csak ez a dolog már régóta érdekel! Mert olyan sokan írják itt a tojásos nyákot és kíváncsi lennék hogyan tudják megallapitani a különbséget :P
2016. máj. 9. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő egyszerre van jelen, szerintem nem fogod tudni megkülönböztetni. :)
2016. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! Szex után 24 órán belül semmi értelme nyákot kategorizálni.
2016. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!