Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés nélküli aktus,...

Védekezés nélküli aktus, lehet igy gyümölcse?

Figyelt kérdés
Eddig óvszerrel védekeztünk,most szeretnénk már babát és a párom az izgatja fel ha a végén "elhúzza" és igy rendesen összeken az egész hüvelyi tájékon, persze került belém is,csak ez nem kevés ahhoz hogy teherbe essek,ugyértem hogy ha egy nőben elmennek akkor még másnap is "érzi magán" de én ilyet mondjuk nem éreztem,akkor mégsem esélyes?
2016. szept. 24. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek húzza ki?? Ha gyereket akartok,csináljátok már rendesen!
2016. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, hogy összemaszatoljatok így egy gyereket, hisz még megszakítással is van esély, ez meg több, de... Biztos vagy benne, hogy párod valóban akar gyereket?
2016. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Párod is akar babát vagy csak Te? Mert ha a párod is szeretne akkor minek húzza ki? 22 L 25+1 hkm
2016. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!