Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 24. Én volt ovu...

Szeptember 24. Én volt ovu teszt szerint az ovulációm, előtte régebben voltunk együtt mert párom vidéken dolgozott. Szerintetek gondot jelenthet hogy csúnyán szólva régen voltak kiengedve a kisfickók? :D

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már babát, de eddig sikertelenül próbàlkozunk.

2016. szept. 26. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
48-72 órát maradnak életképesek a spermiumok a petevezetőben, ha ennél régebben volt az együttlét, akkor kb. nulla az esély.
2016. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

A 2 naponta történő szexuális együttlét elvileg a legoptimálisabb, ha gyakrabban van, akkor az, ha ritkábban, akkor az ronthat a spermák minőségén, de lehet végzett önkielégítést a párod, miközben vidéken volt, így lehet nem voltak olyan régen kiengedve (ezt nehogy bántásnak vedd).

Sok sikert nektek!

2016. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na úgy látszik valamelyikőnk félreértette a kérdést :)

Arra gondolsz kérdező, ha pár nappal hamarabb volt az együttlét, mint a peteérés, vagy arra, hogy ritkán tudtok szeretkezni, és úgy "szabadul ki" ritkán a sperma?

2016. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehàt amikor peteérésem volt együtt voltunk csak előtte nem tudtunk mert nem tartózkodott otthon. Önkielégítést nem vègzett az biztos :) Sajnos ez most pont rosszul jött ki, kb 1 hét maradt ki és aggódom hogy ettől rosszabb lehet a spermák minősége. :(
2016. szept. 26. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem volt egyértelmű a kérdés... Ha ovukor együtt voltatok, az teljesen jó, nem baj, ha előtte egy hétig nem. Azért ennyire nem kell túlaggódni, meg túlkomplikálni. ;-)
2016. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) remélem most sikerrel járunk.

Szedtem terhes vitamint is de nagyon elkezdtem hízni tőle és hullani a hajam úgyhogy inkább abbahagytam a szedését.

2016. szept. 26. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima folsavat szedjél, az a legfontosabb teherbeesés előtt.
2016. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2016. szept. 26. 11:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából 24. Én volt ugye az ovum és 25. Én is voltunk együtt viszont még ma is van a folyásom...este csinálok ovu tesztet bár ma már enm hiszem hogy lenne peteérésem. Mindenesetre furcsa a olyás
2016. szept. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!