Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után 3.5 évvel...

Abortusz után 3.5 évvel később el lehet vetélni, vagy esetleg nem jön össze?

Figyelt kérdés
A mai világban mennyi az esélye? Kérlek csak a kérdésre válaszoljatok
2016. szept. 26. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor el lehet vetélni, és olyan is előfordul, hogy nem jön össze, persze.
2016. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Bármikor el lehet vetélni, ehhez semmi köze az abortusznak. Ne aggódj.
2016. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. szept. 26. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Én spontán veteltem el, de volt műszeres befejezés, ami technikailag egy abortusz.

Három hónap múlva lettem újra terhes, egészséges, jól fejlődő babám van.

Semmi baj nem lehet abból az abortuszbol. Illetve, ha bármi is történik, az nem amiatt lesz.

Drukkolok, es nyugi!

2016. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon aranyos vagy :) en pedig Gratulalok!
2016. szept. 26. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ket egeszseges terhesseg utan 3 vetelesem volt,mindharom a 10-12. Het kozott.nekem is volt utanuk kaparas.teljesen kivoltam.a harmadik utan 4 honappal terhes lettem ujra.meg varni akartunk,mert mentem volna kivizsgalasokra.

Teljesen rendben volt az a terhessegem is.

A legnagyobb veszelyt az jelentheti,hogy az eroszakkal tagitott mehszaj,majd ha nagyobb a baba nem tudja megtartani a sulyat.marmint a babanak persze.

Es emiatt kinyilhat.

Teherbe esni abortusz utan bem nehez,hisz a hormonjaid ugyanugy mukodnek,van peteeresed es minden.csak a 12.het utan nagyobb a kinyikas veszelye.ezt az orvosommal beszeltem ki,persze nem igy fogalmazott de mar egy eve volt.

A 3 elhalas 2,5 even belul tortent.4 evvel a masodik kisfiam szuletese utan.

Igaz a harmadik gyerkoc mar indult volna a 38.heten,kezdtem kinyilni.csak hat orogramcsaszar volt.az elso kettonel nem nyilt a mehszajam egyaltan.ez lehet a kaparasok miatt.

Egeszseges 6 honaposom van :)

2016. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és egyben pedig Gratulálok! :) Nagyon erős vagy, tehát ha jól értem, az abortusznak annyi szerepe lehet talán az egészben, hogy nem tudom végig kihordani?
2016. szept. 26. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!