Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél nehezen jött a baba...

Akiknél nehezen jött a baba és orvosi vizsgálaton voltak?

Figyelt kérdés

Mi lett az eredménye a 3. és 21. napi véreredménynek?

Férjetek is ki lett vizsgálva? Ő mikor vizsgáltatta magát, amikor ti már túl voltatok és mindent rendben találtak, vagy veletek egy időben, hogy az eredmények egyszerre meglegyenek?

Könnyű rávenni a férfit a vizsgálatra?Ki hogy viszonyult?


2013. febr. 28. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

én tapasztalatbol ajánlom hogy a féhjet vizsgáltassátok elösször!!

engem addig nem is vizsgáltak mig a párom meg nem nézték és jo is mert nincs speermája az ejakulátorba.olyan nincs hogy rá kelljen venni bármire is.magátol értetendö hogy megy és megcsinál bármit,hisz mi is megteszünk bármit.

2013. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtünk neki,nálam a pajzsmiriggyel gond van,a többit még nem tudjuk.A párom nem akar még menni,azt mondja előbb én vizsgáltassam ki magam.De mindenki azt mondja érdemesebb mindkét felet egyszerre kivizsgálni.
2013. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a jövőhónapban kezdjük a vizsgálatokat, de titkon remélem, hgy már nem lesz rá szükség. A férjem szó nélkül belement abba, hogy ő is ki legyen vizsgálva.
2013. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!