Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor a babát kezdtétek...

Theressita kérdése:

Amikor a babát kezdtétek tervezni, mindjárt az elején számolgattátok a napokat, hőmérőztetek stb, vagy csak hagytátok spontán a dolgok menetét (úgy és akkor, amikor jólesik- számolgatás és egyebek nélkül)?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, csak nemrégtől. Lehet, nem kellene azonnal "rágörcsölni...", ha nem jön egy idő után a baba, még ráérünk számolgatni, méricsgélni és pont akkor együtt lenni, amikor "kell". Csak kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.

#tervezés #görcsölés #dolgok spontán menete
2016. szept. 26. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én most furcsa dolgot írok, de mi a férjemmel egyszerűen csak élveztük a szex minden alkalommal. Nem foglalkoztunk azzal, hogy terhes legyek vagy sem. Legyen isteni jó a szex, legyen orgazmus, és már boldogok is vagyunk. Ha terhes leszek, akkor boldog szülők leszünk. Ha nem esek teherbe akkor boldog kielégült feleség és férj leszünk.

Megjegyzem 4 éves iker lányok boldogítanak minket.

2016. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A ciklusomat figyeltem,h a termékeny napokon mindenképp együtt legyünk. De nem hőmérőztem. Szerencsére elsőre sikerült a baba.
2016. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Első baba nem tervezett volt, a másodiknál megbeszéltük hogy mennyi korkülönbség lenne jó közöttük, kiszámoltuk mennyi idősnek kell lennie a nagynak mikor teherbe kellene esnem, mikor kell abbahagyni a gyógyszert, mikor kell elkezdeni a folsavat, a "tervezett" akció hónapjára megnéztem kb mikor lesz peteêrésem, akörül 3x együtt voltunk, 3 hét múlva lett egy pozitìv tesztem
2016. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi is próbàlkozunk, ez a 2. hónap. Mi még nem szàmolgatunk nem görcsölünk rajta. Akkor vagyunk együtt amikor jólesik és nem akkor mikor a naptàr azt mondja. A nem vàrt hónap elején lesz, majd eldől.
2016. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Mi csak úgy együtt voltunk. Mondjuk nagyon nem kellett számolgatnom sem, mert már jó pár éve érzem a peteérés tüneteit, már napokkal előtte fájdogál a petefészkem.

De amúgy is, rendszeres nemi élettel (tehát ha mondjuk nem csak heti 1 alkalom van, hanem úgy rendszeresen legalább 2-3 naponta együtt van a pár) el sem lehet kerülni a termékeny időszakot.

2016. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem akartunk babát, védekeztünk, onnantól pedig, hogy megbeszéltük, hogy jöhetnek, nem. Ennyi. Életemben nem hőmérőztem vwgy

ovuteszteltem.

2016. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Mikor eldöntöttük babát szeretnénk akkor nem védekeztünk ennyi volt.

8 hónap alat jött össze, sosem számolgattunk, vagy hőmérőztem.

Egyedül arra figyeltünk, hogy mennyit mozogtunk vagy mit ettünk. Férjem mibden áron kislányt szeretett volna minden hülyeséget megcsinált erre fiú lett :D


Azóta fiúnk 4 éves, tesót még nem tervezünk, majd ha már lejár a házunk hitele.

2016. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Mi sem számolgattunk, csak együtt voltunk védekezés nélkül, amikor jólesett. Második hónapban jött össze mind a 3 terhesség (az első vége sajnos missed ab lett).

Én csak akkor számolgattam volna, ha már legalább fél évig (vagy még tovább) semmi.

2016. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem számolhatunk, nem hőmérőztem. Csak vártunk.... Szedtem vitamint, együtt voltunk mikor jól esett. Kb 9 hónapig vártunk.

Már pont készültünk ráálni egy kicsit tervezettebben a dologra....

2016. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

első aznap jött össze mikor kitaláltuk, hogy legyen :)

másodiknál tudatosabb voltam, számolgattam mikor is kéne együtt lennünk, 3. hónapban ki is maradt :) majd lefordultam a székről mikor a nőgyógyász felkurjantott, hogy van szívhang 5 hetesen :D tehát nem hónap közepén fogant ;)

2016. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!