Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteéréskor voltunk együtt...

Ha peteéréskor voltunk együtt a párommal, van még rá valamennyi esély, hogy kislány lesz a baba?

Figyelt kérdés
Van már egy kislányunk és tesót szeretnénk neki :) Megint kislányt szeretnék,elvileg 27.én kellett volna ovumnak lenni mert 27.naposak a ciklusaim.ezért tegnap összebújtunk apával. Aztán rá pár órára éreztem hogy ovum van. Volt is mert a tegnapi pozitiv ovu tesztem mára teljesen negatív lett. Szerintetek tuti hogy fiú lesz? Olyanok írjanak akiknek bejött és olyanok is akiknek nem ez a módszer :) Nyílván ha fiam lesz is imádni fogom,de jobban szeretnék kislányt megint :)

#kislány #kisfiú?
2016. szept. 26. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Tuti. Veheted a kek ruhakat.
2016. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi :D :) Azért titkon reménykedek hogy én leszek az ellenpélda :)
2016. szept. 26. 22:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Előtte való napokon nem voltatok együtt, csak akkor? Ha igen, akkor így tényleg esélyesebb a fiú, de azért nem 100%. Nekünk egyébként bevált ez a dolog, nem szándékosan, de mindkét gyerekünknél úgy alakult, hogy a termékeny időszakban csak egyszer voltunk együtt. A fiúnál pont ovu előtt nem sokkal (este, és másnap hajnalban ovu), a lánynál meg napokkal ovu előtt.

De ezek csak max esélyt növelnek, azért nem tuti.

2016. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Egy cikkbol masolva:

"Bár az elméleti elképzelés logikusnak tűnik, a gyakorlatban mégsem mutatható ki statisztikailag is jelentős eltérés attól függően, hogy az együttlét a tüszőrepedést megelőzően vagy azt követően zajlott-e le." 50-50% hogy fiu lesz vagy lany.

2016. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

voltunk együtt előtte is. 21.én de abból nem valószínű hogy maradt valami 25re

Van már egy kislányunk és nem is tudok mást elképzelni csak kislányt :) persze ha fiú lesz és itt lesz ő is biztos hogy más lesz a véleményem :)

2016. szept. 26. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Pedig simán maradhat. :) Mi 4-5 nappal ovu előtt voltunk együtt a kislánynál. Mondjuk meglepett minket is. :)
2016. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon kitartóak voltak nálatok :) HÁt kiváncsi leszek mi lesz :)
2016. szept. 26. 22:39
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
mind a kétszer peteérés idejében voltunk együtt és mind a két manón fiú. :) egyik még a pocakban :)
2016. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, mint ellenpélda. Meg pocakban, de kisfiú 
2016. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Peteéréskor általában fiúra van több esély.. De ezt te is tudod hogy nem ettől függ hogy fiú vagy lány lesz hanem a párodtól függ ;)
2016. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!