Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal a menstruáció elött...

4 nappal a menstruáció elött aminek ma kellene megjönnie 1óra hosszaig nyilalt a méhem alig bírtam menni lehet ez volt a beágyazódás? Mert nem jött még meg és éhes vagyok mindig lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne figyeld basszus ennyire a tested fölösleges... Mert a legtöbb nő észre sem veszi a beágyazódást... Ha késik legalább 3 napot csinálj tesztet... Az éhség meg nem a terhesség miatt van.. Attól is lehet ha le esett a vércukrod vagy épp nem ettél ma még normális minőségi ételt.
2016. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem valószínű h ez beágyazódás volt, bár bármi lehet, de nem tartom normálisnak h 1 órán keresztül nyilall valaki méhe (amúgy honnan tudod h pont az volt?). Plusz mivel azt írod h még 4 nap van a menstruációig, így nem lehet abból sem következtetést levonni h még nem jött meg. Majd ha 4 nap múlva se jön meg akkor lehet h terhes vagy.


Ha éhes vagy egyél :-) Ez nem terhes tünet. Azok általában később alakulnak ki.

2016. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Ma kellett volna megjönni neki 2#, a nyilallást érezte 4 napja...


Én egyértelműen éreztem a beágyazódást, (igaz akkor már 10 hónapja próbálkoztunk, szóval eléggé figyeltem befelé :) ) de csak egyik oldalon, és nem fájt, csak szúró érzés volt, és csak szakaszosan.


Kérdező! Vegyél tesztet, ha nem jön meg, holnap reggeli elsőből csináld meg.

2016. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso tunet h kesik.

Az hogyha hanysz tobbet eszel vagy pisilsz par hettel Lesotho kezdodik. Vard kI. Ha ragorcsolsz , azzal te magad akadalyozod , hogy sikeruljon.:)

2016. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma csináltam még a tesztet és az egyik csík erős a másik halványabb de reggel is csinálok egyet remélem baba van a dologban :)
2016. szept. 9. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez hcg amit irsz akkor terhes vagy. A halvany is pozi
2016. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is fájt a beágyazódás amikor a kislányommal terhes lettem. alig bírtam kiegyeneedni le kellett feküdjek. akkor még nem tudtam hogy ez beágyazódás,de nemvártkor pozit teszteltem, szóval lehet simán. mi van veled azóta? lett baba?
2016. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!