Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha a teszt...

Szerintetek, ha a teszt pozitívat mutatott 2 is, de voltam dokinál es ultrahangon még nemlátott semmit, akkor mi az igaz? 1 hét mulva csinálnom kell újat, de nagyon izgulok! A hólyag pedig nem volt telt. De nem. Küldött ki, hogy igyak!

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia 6 hètnèl elöbb nem érdemes menni,mennyi idös vagy kb?De biztos hogy ott van a baboca csak tul korán mentèl.
2016. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
B hcg t nem kèrt?
2016. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet túl korán mentél. A kimaradt menzesz idejében a teszt már kijelzi, de UH-on még nem látszik.
2016. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kértek semmit, azt mondta, hogy csináljak tesztet 1 hét múlva, de már kettő is pozitív, akkor nem értem...:/ nemtudom pontosan mennyi lehetek, mert volt mensesem akkor is mikor a teszt pozitív volt! Es mikor elmúlt akkor is pozitív volt..úgy hogy várok..kétségek közt!
2016. szept. 27. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Erdekes. Nem az h nem latott semmit hanem az h vereztel a pozi tesztek ellenere. Igaz elofordul ritkan. Az is erdekes h nem kert vervetelt. Ird majd meg h mi lesz Veled!
2016. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem is az volt! Vártam már 16. óta, hogy kiderűljön, erre meg... Nagyon ideges voltam! És első baba lenne!

Írok majd, hogy milett! De ha tesztet is csinálok, es negatív lesz, szamomra nem derűl ki, hogy mi történr akkor..:(

2016. szept. 28. 09:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Képet hogy lehet beilleszteni??
2016. szept. 28. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
És mondtad a dokinak is, hogy véreztél? Szerintem keress egy másik orvost, aki körültekintőbb. Kellene egy vérvétel, még esetleg méhen kívüli is lehet. Valamitől csak pozitívak a tesztek.
2016. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen elmomdtam neki mindent részletesen...de egyszerűen nem vizsgált ki normálisan, alíg akart meghallgatni..:/ biztos kifogtam, hogy rossz kedve volt. Hát most várok, majd egy tesztet csinálok, ea utana latom milesz!
2016. szept. 28. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék holnap is! Ha pl korai vetélés lett volna, és azért lett volna a vérzés, akkor a teszten halványodna a 2. Csík. Viszont lehet akár méhen kívüli is sajnos.De az is lehet, hogy babát vársz, mimden oké,csak volt az elején egy kis vérzés, és túl korán mentél dokihoz!

Szerintem sem elég alapos a dokid! Ezt nem így kellett volna csinálnia...! csinálj még tesztet és menj másik dokihoz, ha pozitív az is, mert ez nem játék! Képet tölts fel a tesztekről: www.kepfeltoltes.hu oldalra, és másoéd be ide a linkjét! Reméljük semmi gobd, a legjobbakat kívánom neked!

2016. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!