Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha a teszt...

Szerintetek, ha a teszt pozitívat mutatott 2 is, de voltam dokinál es ultrahangon még nemlátott semmit, akkor mi az igaz? 1 hét mulva csinálnom kell újat, de nagyon izgulok! A hólyag pedig nem volt telt. De nem. Küldött ki, hogy igyak!

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mikor volt a vérzésed? Mikor tesztelted a pozitívakat? A dokinál tegnap voltál?

Írtad, hogy 16-a óta vársz, hát ha már akkor pozitív volt, akkor tegnap már látni kellett volna valamit. Petezsákot mindenképpen!

Ha korai vetélés volt, akkor 1-2 nap után már újra negatív a teszt, mert akkor még alacsony a hcg szint, gyorsan kiürül, erről már sokan be is számoltak itt gyakorin.

Nem tudom mikor teszteltél utoljára, de ha már több napja, akkor lőjj el még egyet, és ha az is pozi, akkor ne várj egy hetet szerintem, hanem menj el egy másik dokihoz. Mert ha esetleg méhen kívüli, és nem derül ki időben, abból baj is lehet.

2016. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szep.16. Csinaltam tesztet és mutatta a pozitivat, majd másnap megjött, és multhét penteken csináltam masikat az is pozitív lett, es most kedden voltam a dokinál! Csinalni fogok másikat!
2016. szept. 28. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!