Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esély a terhességre?

Esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Ovuláció tájékán lefeküdtem a barátommal, gumival védekeztünk végig, és nem szakadt el. Az aktus után megtörölte magát és valamennyi idő elteltével (mindketten meztelenek voltunk még mindig), ráültem (nem volt bennem), és így beszélgettünk. Nem is aggódtam, amíg fel nem tűnt, hogy nincs mensis görcsöm úgy igazán, csak gyengécskén, és ma 2 napja késik már. Ovuláció óta folyamatosan van átlátszó nyákom, pedig maximum 1 hétig szokott lenni, illetve a melleim sem fájnak annyira, mint szoktak, illetve később is kezdtek el fájni. Ma volt egy nagyon picike barnázásom, látszott a bugyimon, illetve a wc papíron, azon éreztem, hogy vér illata van, azóta sincs semmi. Esély a terhességre mekkora lehet?
2016. szept. 28. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem 0
2016. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!