Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szedjem a barát cserjét?

Hogyan szedjem a barát cserjét?

Figyelt kérdés
Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését , akkor ugye megjött a megvonásos vérzés ahogy szokott. Azóta viszont nem. Ennek az első gyógyszer mentes ciklusnak a 20., 22., 23. és 25. napján volt egy kis vérzés de közel sem menstruáció jellegű , csak a WC papíron látszódott. Ha ugy vesszük akkor most a ciklus 34. napján vagyok és semmi, orvosnál voltam, terhes nem vagyok. Így most mire számítsak, mikor jöhet meg? Elkezdtem tegnap szedni a barát cserjét bízva abba hogy rendezi a ciklust, mert babát szeretnénk. Volt valaki hasonló helyzetben? Hagytam már abba máskor is a gyógyszert akkor semmi gond nem volt , 2. hónapban megfogant a kisfiam.

2016. szept. 29. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szedtem amikor meghozta. Ha pár hónapon belül nem rendeződik vizsgáltasd ki magad IR-re, nekem is fogamzásgátló abbahagyása után derült ki, mert durvábbak lettek a tünetek mint előtte.
2016. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!