Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szedjem fel?

Hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj osztálytársam, aki már egy ideje bejön lehet járnék is vele, mindenesetre nagyon kívánatos :D

hogyan közeledjek hozzá? úgy, mintha barátnőként szeretném vagy erre valamilyen más " módszer " kell?

(nem érdekel, hogy oszt. társ...)

17/F



2013. okt. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig érdekelni fog amikor szétmentek és egy terembe kell lenni az exeddel..
2013. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 jó tanács halgass az 1#-re, megtapasztaltam sajnos nagyon rosz 1 terembe lenni vele, ugy utálom a sulit.

Ha visszamennék az időben adnák 1 pofont magamnak, hogy ilyet csináltam.

2013. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor most nézzük ugy hogy nem oszt társ, minth aegy m,ásik est lenne!! :DD
2013. okt. 10. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
a többi ugyan az..
2013. okt. 10. 19:15
 5/5 anonim válasza:
hát szerintem előszöris attól függ hogy még hány évet fogtok egy osztályba járni.mert ha még sokat akkor még várj.mert tényleg nincs értelme összejönni vele milesz ha neaggyisten tényleg szakítot? hidd el én jártam igy és még 7 évig a srác fejét kell néznem minden egyes nap :) és ez nem valami kellemes dolog :DD
2013. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!