Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szedjem ki belőle?

Hogyan szedjem ki belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Remélem segíteni tudtok!

A helyzet az, hogy van egy problémám amit csak úgy tudok megoldani, hogy megtudok valamit. Azt a valamit tudja az egyik barátőm, de ő nem akarja nekem elárúlni azt a dolgot, mert az aki elmondta neki az legjobb barátnője. És ez a barátnőm ha valamit nem akar elmondani, akkor az élete árán is magában tartja egyszóval annak az esélye, hogy elszolja magát nagyon kicsi. Tudtok praktikákat arra, hogy hogyan tudnám kiszedni belőle a dolgot, mert nagyon nagyon fontos lenne. Remélem érthetően írtam le, ha nem akkor azt pls jelezzétek! Előre köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 16. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Fegyvernek látszó tárggyal?

Vagy itasd le.......

Nyugi,csak viccelek:D

2016. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen manipuláló módszerre gondoltam...
2016. jún. 16. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Sejted, hogy mi az, amit tud?

Mert ha igen, akkor blöffölj, ha elég rámenős vagy, akkor bevallja, hogy tudja.

Ha nem, akkor zsarold meg valamivel(mindenkit lehet valamivel), hogy ez és ez lesz, ha nem mondja el...

Végső esetben jöhet, amit az első írt. :D

2016. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ige, amit az utóbbi válaszoló írt beválhat ha sejtesz egy konkrét dolgot. Én is egyszer csak közöltem egyik ismerősömmel hogy "hallom lefeküdtél XY-al". Lefagyott és visszakérdezett honnan tudom. Innentől egyértelmű volt hogy jól gondoltam :D
2016. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazság szérum?


Pl: LSD?

2016. jún. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja elmondani nem fogja -ezért ne haragudj meg, inkább tiszteld amiért megtartja a titkod.


Képzeld el, hogy te elmondod Petinek, hogy apukád állandóan megver. Na most, Peti barátja Zoli megsejti, hogy elmondod neki valami titkod, és állandóan erőszakoskodik, hogy mondja el azt a dologt -amihez egyébként semmi köze sincs. Peti jó barát, így csak ködösít, de nyilván nem nézi jó szemmel, hogy Zoli mit csinál. És nem is tudja, hogy Zoli még a manipulálási tippeket is kér...

2016. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*titkot
2016. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!