Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
Én halványan látom a 2.csíkot? kérlek írjatok hogy látjátok e vagy sem

2016. szept. 29. 14:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Valamit elszámoltál, és régebbi a terhesség vagy fals a teszt. Beágyazódás után 3-4 nappal mutatják ki a tesztek a terhességet (az esetek egy kis részében), mert akkor kezd el egyáltalán emelkedni a hCG... Ráadásul a beágyazódás környékén annyi minden történik, hogyha valóban be is ágyazódott, és tényleg pozitív a teszt, lehet pár nap múlva már nem az lesz...


Nem elkeseríteni akarlak, mert legyen így, csak nagyon rossz irányba mész ezzel, és felesleges stressznek és keserűségnek teszed ki magad. Legkorábban 1-2 nappal a nem várt előtt tesztelj, de inkább UTÁNA.

2016. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszod :) nem keseredek el,még csak 2hónapja próbálkozunk. csak éjjel éreztem erős szúrkálásokat a hasamban ma meg az a csepp rózsaszínes folyás gondoltam csinálok egyet. csak úgy. és meglepődtem. ezért is tettem fel ide
2016. szept. 29. 14:34
 13/31 anonim ***** válasza:
Engem ez a teszt már nem egyszer becsapott :( másfajtával tesztelj ha az is hasonlo lesz akkor sikerült a baba :) drukkolok
2016. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én látom, de így nem látszik, hogy lilás-e. Nem tudnád szétszedni és úgy fotózni?
2016. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Túl korán vagyok még a pozi teszthez. Ha a rózsaszín beágyazódás miatt is volt, a teszt még nem lehet most pozi tőle. Beágyazódás után 3-4 nap mire annyi hcg termelődik, ami kimutatható vizeletből. Drukkolok, hogy később valós pozi legyen belőle!
2016. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... azt akartam írni, hogy "túl korán vagy a pozitív teszthez", nem pedig "vagyok". :)
2016. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Nekem második babámnál volt beágyazódásos vérzésem, és már előző nap halvány pozit teszteltem(de alig láthatót), aznap meg jól látható pozit! :)
2016. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
17-es, akkor az nem beágyazódási vérzés volt, hanem valamilyen random vérezgetés. Amit mondasz, az orvosi szempontból nonszensz, mivel a hCG-t a trofoblaszt (egy szövetrész) kezdi el termelni a beágyazódás UTÁN, mivel addig NINCS, utána is alacsony pár napig a szintje, így nem jut el az anyai vérkeringésbe annyi, hogy a vizelet ki tudja mutatni. Butaságokat légyszi ne állíts...
2016. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
mindegy azért reménykedek hogy nemvárt előtt pár nappal már erősebb csíkom lesz :)n köszi a válaszokat :)
2016. szept. 29. 17:48
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szellemcsíkos ez a teszt és nem voltam terhes,mert a többi totál negatívat mutatott. Nemvárt után biztos jót mutat, de addig meg kétséges, hogy tényleg halvány,vagy szellemcsík...:s Mindenesetre drukkolok,hátha erősebb lesz pát nap múlva,de az csak akkor, ha rosszul számoltál valamit,mert még ha 8 nap van,akkor nem mutathat semmit a teszt!!!
2016. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!