Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
Én halványan látom a 2.csíkot? kérlek írjatok hogy látjátok e vagy sem

2016. szept. 29. 14:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#18 nem vitázni szeretnék tényleg, de hallottál már kémiai terhességről pl.? A hcg a beágyazódás kezdete után kezd el termelődni. Ezért van, hogy előfordul valakinél halvány pozitív teszt, de nem sikerül rendesen megtapadni a megtermékenyített petesejtnek, ezért nem fejeződik be a beágyazódás, leválik a nyálkahártya, megjön a menstruáció. Ilyenkor azért is ürül a hcg ki gyorsan, mert még nagyon alacsony szintet ért csak el...
2016. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nekdm ilyesmi erős csikkal indult, igaz, a nemvárt előtt 2 nappal. A baba is hamarabb fogant egy héttel, az uh szerint.

Drukkolok, de még ne eld bele magad.

Én is teszteltem kétnaponta, amíg jó erős nem lett.

17 hkm

2016. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Gratula a babóhoz :) én most 8.án tesztelek legközelebb. ha meg bírom állni addig :) :D
2016. szept. 29. 20:15
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdődött, aktus utáni 8. napon már ilyen tesztet produkáltam. Erős két csíkos először a 12.napon lett. Szóval előfordulhat, ha velem is megtörtént. Bízzunk benne, hogy erősödni fog!
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszi :) egy hét és kiderül :) Neked pedig gratulálok :)
2016. szept. 29. 21:10
 26/31 whitelady1 ***** válasza:
Pár napot várni kell... drukkolok
2016. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

21-es, kérlek nézz már utána arról, amiről beszélsz. Én sem vitatkozni szeretnék, csak ne hülyítsétek már a kérdezőt ezzel az aktus után egy héttel való teszteléssel, mert 99,9%-ban negatív lesz a teszt, a maradék pedig pozitív.


Igen, hallottam kémiai terhességről, ennek a fogalma a nagyon szenzitív tesztekkel jött meg (a nőgyógyászok nagy örömére), vizsgáztam is belőle, köszönöm.


De te nem erről írtál, hanem azt írtad, hogy a beágyazódás környékén teszteltél pozitívat. Olvasd vissza a hozzászólásodat, elég félreérthető. Gondolom megcsúszott, késői beágyazódási vérzésről van szó, a menstruáció környékén (vagy előtte 1-2 nappal)... De nem ez a mérvadó, hanem a ciklus vagy az ovuláció napja. Korai beágyazódási vérzés környékén csak a csalódás lesz belőle.


A nőket arra kell, kéne tanítani, hogy várják meg legalább a menstruációjuk napját, és végezzenek el két tucat tesztet az ovuláció utáni napokban.... Tökéletesen felesleges, és pszichésen nagyon megterhelő. Legalább egymásnak akarjatok már jót...

2016. szept. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%

10.dpon volt a halvány teszt,másnap a kevés barnázás és a jóval erősebb pozitív.

Igen, ez igaz, hogy jobb lenne várni a teszteléssel, de én sem bírtam pl.

2016. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező azt írta 8 nap van még tehát a 6.dpo.Ha gyorsan termelődik a hcg-je,akkor sem mutathatnak.Csak abban az esetben lehet ez a teszt halvány pozitív,HA a kérdező nem ott tart,ahol ő gondolja,hanem előbb volt ovulációja.Amúgy lehetetlen.Azt mondom 9,10dpo-n,ha látszik valami,oké,az is korai,de 10essel 9.dpon én is teszteltem már pozitívat!
2016. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyet értek! Ha ez halvány pozi, tuti nem 6.dpon van,az tényleg lehetetlen! Nekem is a mostani terhességemnél meg az előzőnél(ami sajnos nem maradt meg), a 9 dpon egész jól kivehető + volt a facelle, de a 6.-on nem lehet!


Kérdező, nem teszteltél? Drukkolok!

2016. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!