Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos meg tudja mondani a...

Az orvos meg tudja mondani a fiam terhes baratnojerol, hogy szedte e rendesen a fogamzasgatlot mikor terhes lett?

Figyelt kérdés

Most közölte hogy nem jott meg es pozitív tesztje lett.

A fiam meg csak húsz éves es szerintem az a kis harpia csak igy akarta meg fogni. Az orvos meg fogja tudni mondani?


2016. szept. 30. 12:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Megfogni magának???? Ugye tudod, hogy nem a középkorban élünk?


14 és 16 évesek a fiaim, azt tanítom nekik hogy egy meddő, 5-féle antibogyót szedő nővel is csak gumiban csinálják. A csapból is az folyik, hogy hány "csodababa" születik....


Nem tudja megmondani az orvos.

2016. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan mondom, bocsánat a kifejezésért jó nagy hülye volt aki kitalalta a fogamzásgátlót.. Amióta van állandóan az az elvaras hogy szedje a nő, nehogy már a férfi véletlenül is gumit húzzon mert az neki nem kényelmes. Igazuk is van, borítsa fel a nők hormonháztartását stb.. Mert végülis a férfinak köze nincs egy baba megfognásához. Amikor meg még is terhes lesz a feleség /barátnő (és itt most olyan helyzetre gondolok mikor megtartjak vagy tervezték a babát) akkor még igen sűrűn elhangzik a férfiak szájából hogy hát igen, az én erős 50%om is benne van. Akkor most hogy is van ez? Esetleg nem lehet hogy a fiad is szerette volna hogy legyen, vagy tényleg véletlen volt. Ahelyett hogy inkább furkálódsz légy jó anyós/anyuka /nagymama és támogasd őket. Nem feltétlenül pénzzel, de pl az is nagy segítség ha nem fúrkálódsz.. :)
2016. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%

És ha meg tudná mondani az orvos, akkor mégis mit tennél? Kirugdosnád a gyereket a meny-jelöltedből?

Nem tűnik fel, hogy neked a világon semmi közöd ahhoz, terveznek-e közös jövőt, és megtartják-e a babát vagy sem?

Megfogni. Persze.

Ha a fiad nem akar közös jövőt a lánnyal, akkor a lány ötösikrekkel sem fogja tudni rávenni, hogy vegye őt el. Viszont tartásdíjat akkor is kell fizetnie a fiadnak, ha csak véletlenül ejtette teherbe a barátnőjét (már ha ő az apa).

2016. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

Te buta vagy mint mari neni mucsarocsogerol

Nagymama leszel

Orulj neki nem egy sokszorhasznalt oreg elvalt no szul majd neked

2016. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
komolyan kérem a világot, hogy ha ilyen anyós leszek én is, akasszanak fel!!!
2016. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudja meg Mondani, mert ezek a mai gyógyszerek már másnapra kiürülnek.

Másrészt ha megtudná sem mondhatnám meg az orvosi titoktartás miatt ez csakis az orvosra és a betegre tartozik . Orvosi titoktartást egyedül a hivatalos bírósági ítélet írja felül .


A 20 éves fiad már nem gyerek vállalja a tettei miatt a következményét, és fizesse csak a gyerektartást. Lehetett volna gumit húzni,ha nem akar gyereket.

2016. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudja megmondani, úgyhogy barátkozz a gondolttal, hogy a kis hárpiától lesz egy unokád!
2016. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem a fiad barátnője lenne az első nő a világon aki fogamzásgátló tabletta mellett is terhes lett. Egyik barátnőm is pontosan szedte a fogamzásgátló tablettát mindig ugyan abban az időben minden nap. A telefon jelzett neki hogy be kell venni be is vette mindig. És mégis terhes lett
2016. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%
Azt a kis hárpiát minek dugta meg a fiad,ha annyira nem akart tőle semmit??
2016. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%
Mar megbocsass. A harpia te vagy basszus. Hogy lehetsz ilyen? Dzerelmes vagy a fiadba? Elszerettek toled? Hogy lehet ennyi eszed? Es meg te anyanak vallod magad? Neked nem kellett volna szulni. Vagy tabitottad colna meg a kicsi fiadat arra hogy gumit akkor is huzzon ha cdak koszon a lanynak. Ez mimd a te hibadra irhato. A te gyereked. Nekem csak lanyom van. Es erdekes egyik sem terhes. Mert tudjak hogy vedekezni kell!!! Es ez nekem cdak annyi idom vette el hogy leultem veluk errol elbeszelgetni. Mert en normalis anya vagyok. Te meg szokj le errol a bunkoskodasrol...nem szep egy anyatol hogy belepofazzon a gyerek eletebe. Hacsaknem a lany efy alkoholista ku..a....de ezt sosem tudjuk meg. Mert remelem ennyi szep valasz utan elastad magad.....
2016. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!