Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 1 héttel 7...

Peteérés után 1 héttel 7 mm-es nyálkahártya jó? Nem vagyok terhes. Jövő hónaptól próbálkozhatunk.

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 13:43
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem ideális. De próbálkozni lehet, csak kisebb az esély ilyen vékony nyálkahártyával teherbe esni. De nem lehetetlen.
2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon vékony.
2016. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 mm-rel sikerült a beágyszódás.

Drukkolok!

Vastagithatod E vitaminnal, palástfű teával.

17 hkm

2016. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeptember 7-én volt missed ab-om.

Utána 3 héttel mérték a 7 mm-ert.

Ha most októberben megjön, utána lehet vastagabb lesz?

2016. okt. 2. 06:28
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Akkor egyáltalán nem biztos, hogy volt egyáltalán peteérésed. Ha beindul, remélhetőleg ennél vastagabb lesz a nyálkahártyád. Sok sikert!
2016. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Múlt héten éreztem has szurkálást és volt nyákos folyásom.

Csináltam kíváncsiságból ovu tesztet. Az is pozitív volt.

Ebből gondolom, hogy volt peteérésem 2 héttel a műtét után.

Eszerint csütörtök-péntek körül kéne megjönnie.

Lehet, hogy most a műtét miatt vékonyabb lett a nyálkahártya, és októberben a mensi után már vastagabb lesz?

Az elhalt baba első próbálkozós hónapban összejött. Szeretnék októberbe újra terhes lenni.

2016. okt. 2. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Nekem is missed ab utáni kontrollon mértek 7 mm-t, 14 ciklusnapon.

Persze, ez még alakulni fog. Nekem is át volt azonnal a kérdésem a vizsgálaton, hogy ez nem kevés -e. Nem volt kevés.

Nekem az első mensi a műtét után 30 napra jött meg. A harmadik ciklusban lettem újra terhes. Az első mensi után már nem védekeztünk.

Drukkolok nagyon!

2016. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Anno 7 éve is elvesztettük az első babánkat. 2 hónappal később már terhes voltam a fiúnkkal.

Most kistesót szeretnénk. Első próbálkozásra összejött, de 10 hetesen már nem volt szívhang.

Izgatottan várom, hogy megjöjjön végre rendesen.

Jó lenne ha már októberbe összejönne.

2016. okt. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!