Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ok aggodalomra, lehetek...

Van ok aggodalomra, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Valaki nyugtasson meg! Szept. 07.-ĂŠn voltunk egyutt a barĂĄtommal, es ra par napra megjott a menstruĂĄciĂłm, csak pontosan nem tudom melyik nap mert nem jegyeztem fel. AzĂłta voltunk meg egyutt,gumival vedekeztunk, nem ĂŠlvezett el gumiban sem, nem is szakadt ki, gumi nelkul be sem tette be..mennyi esely van ra?

Tipikusan az vagyok aki egy egyszeru hasfajast is tulaggodik hogy halĂĄlos beteg..egyebkent most vagy kĂŠt napja ereztem hogy faj a hasam alja, de mast nem erzek:/ BocsĂĄnatot a hibĂĄkĂŠrt telefonrĂłl vagyok


2016. okt. 1. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem.
2016. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
legközelebb ne török billentyűzetről írj ki kérdést fiam
2016. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, bocsĂĄnat windowsos telefonom van, nĂŠha igy jelenĂ­ti meg a betĹąket:(
2016. okt. 1. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. De sose szexelj óvszer nélkül
2016. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!