Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Reggel...

7 hetes terhes vagyok. Reggel a wc parír enyhén barnás volt, kb.1,5 cm-es részen. Azóta nem tapasztaltam. Okot ad az aggodalomra?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 15:42
 1/8 anonim válasza:
100%
Jobb félni, mint megijedni... Nekem is volt par hetesen, nagyon megijesztett, bar nekem erosebb volt mint neked. En elmentem orvoshoz. Nem volt gond, de nem éri meg kockáztatni. Egy fölösleges utat AZ orvoshoz simán kibírsz...
2015. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmehetsz orvoshoz, ha ez megnyugtat, de tenni nem tudnak semmit. Pihenj sokat, gondol pozitív dolgokra, és reméljük minden rendben lesz. A korai terhességeknél gyakran van egy kis vérzés, attól még jól van a baba.
2015. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedden voltam nőgyógyásznál. Akkor mindent rendben talált, pulzált a szíve. Elképzelhető, hogy csak a vizsgálat miatt?
2015. okt. 29. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet progeszteronhiány is, szerintem menj el ügyeletre. Nekem sem volt sok barna folyásom és progeszteronhiány okozta. Amint észrevettem a barnát azonnal voltam orvosnál.

Lehet vizsgálat miatt de őszintén.. jobb remélni, hogy csak az okozta és hátha nincs semmi baj, mint megnyugodni, hogy egy orvos mondta ezt ki? Én ezért mentem többször ügyeletre, gyakran gondoltam, hogy nincs semmi baj de ezt orvostól akartam hallani. (Volt később erősebb fájdalmam, túl korán jósló fájásom és szülés napján is barnáztam, minddel kórházba mentem, a korai vérzésen kívül nyugodtan mentem haza minden alkalommal. Ott meg utana nyugodtam meg, hogy szedem a gyógyszert, már minden rendben lesz.)

2015. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szedek Utrogestant, 3*1-et.
2015. okt. 29. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj dokihoz. Ne kockáztass
2015. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez már egy négy napos kérdés.

Ha azóta nem volt ilyen illetve nem erősödött, akkor semmi teendő, de ha azóta is volt ilyen többször, akár minden nap, akkor irány a nőgyógyászat!

2015. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így a terhesség elején. Szerencsére nem történt semmi komoly. Szedj vitaminokat.
2015. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!