Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt/késik a menstruációm,...

Elmaradt/késik a menstruációm, napok óta rosszulléteim vannak, viszont két teszt is negatív lett! Ennek ellenére lehetek várandós?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, a negatív tesztek ellenére, és mégis várandós volt? Pénteken lesz két hete, hogy elmarad a menstruációm! Bejelentkeztem SzTK-ás nőgyógyászhoz(remek doki), jövőhétre kaptam időpontot, és kérte, hogy csináljak még egy tesztet. Sajnos, az is negatív lett, viszont 3-4 napja rosszullétek gyötörnek, pici alhasi görcsök is jelentkeztek. Én még reménykedek!!
2016. szept. 28. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg türelmes lenni. A tüneteket pedig egyenlőre tudd be a stressznek. Nekem is ez volt igaz nekem ma 5 napja hogy nem jött meg, de voltam reggel dokinál és semmi arra utaló jel nincs hogy terhes lennék, a tesztek is negatívak. Én is émelyegtem, szurkált a hasam, érdekes dolgokra képes a szervezet. Próbáld meg lekötni valamivel amíg mész az orvoshoz. Ha terhes vagy akkor az úgy is marad ha minden rendben van. Drukkolok.
2016. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is teljesen ugyanez volt két hetet késett, a terhesség összes tünetét produkáltam éreztem is, hogy nem vagyok egyedül teljesen biztos voltam benne de mégsem volt baba. De barátnőm kislányát pl ki sem mutatták a tesztek, a nőgyógyász állapitotta meg 10 hetesen.. Furcsa dolgokra képes a szervezet.
2016. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!