Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti elmennétek 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti elmennétek 2 hónap ismerettség után az új párotokkal külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismertük meg egymást, 1,5 hónapja már együtt is vagyunk. A 6 éves gyermekét viszi nyaralni, aki az előző kapcsolatából született - nem voltak házasok. Azt szeretné, hogy én is menjek, jövőhét végén indulunk Mallorcára.
2014. júl. 12. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha o fizet mindent siman
2014. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csakis akkor, ha legbelül teljesen megbízok benne. Ki tudja, hogy nem csak elcsavarta-e a fejed, aztán megfűz, hogy kimenj vele (akárhova is) és aztán ki tudja, hogy milyen prostit csinál belőled. Ha nem ismered kellőképpen és nem is bízol még benne teljesen (bár a bizalom sem annyira számít, mert attól h bízol benne még kihasználhat akárki). Szóval ha nagyon ismered már, barátait, családját, és őt magát, akkor hajrá. Egyéb esetben még nem mennék.
2014. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondolom fizet mindent, bár erről még nem beszéltünk, de elég jól áll anyagilag, ahogy eddig láttam, így nem gondolom, hogy probléma lenne számára. De természetesen nekem is van pénzem, nálam is lesz, nem üres zsebbel indulok el külföldre.


Bízom benne, és az azért elég durva elképzelés, hogy a kisfiával való közös nyaraláson lepasszolna prostinak. Mégis mit mondana a gyereknek...? Nem annyira kicsi már, biztos érdeklődne, hogy hova lettem, aztán ha mondjuk elmondaná az anyjának, hogy "jött velünk egy lány, aztán eltűnt", igencsak érdekes szituk alakulhatnának ki. Amúgy rengeteget beszélgetünk, nagyon sokmindent elmesélt már magáról. Illetve találkoztam már a gyerekkel, és a párom édesanyjával, valamint a legjobb barátjával is. A bizalom egyébként az első pillanattól fogva teljes köztünk - legalábbis én így érzem, legfeljebb később csalódok.

2014. júl. 12. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, ahogy olvasom már nem vagy tini (gondolom én). De valahogy, szerintem, te még nem bízol benne annyira. Mert ha bíznál, akkor meg sem fordult volna ez a kérdés a fejedben. Felnőttként meg már tudod, hogy mi illik. (Tinik ezt illendőség miatt szokták kérdezni) Szerintem itt lelki dolog van a háttérben… neked kell tudni, hogy mennyire ismered….
2014. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés kíváncsiság szintjén fordult meg a fejemben. Más mit tenne. Számomra egyértelmű az első perctől fogva, hogy velük utazom, de erre szándékosan nem utaltam a kérdésben, hogy ne ez legyen a mérvadó.
2014. júl. 12. 14:16
 6/7 A kérdező kommentje:
*Más mit tenne?
2014. júl. 12. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekkel is jó lenne a viszonyom én mennék simán.
2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!