Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 tesztem időn túli pozítív...

Cata02 kérdése:

3 tesztem időn túli pozítív lett, a 4. negatív. Járt így valaki és mégis lett baba?

Figyelt kérdés
12 napja késik.2 gyerkőcöm van már ezért fura ez egy kicsit.Vannak tüneteim is, kicsit feszül a mellem és olyan mintha termelné a tejet( kicsit szúrós,nyilalós fájdalom). És előtejem is van.Nem azt mondom hogy nem akarok több babát, de ellene sem vagyok. Januárban is hasonlóan jártam elmentem dokihoz 4 halvány pozi teszt után és a masodik vérvételnél már a hcg szintem is szinte eltünt.Nem lenne jó így járni megint.Bár akkor szinte semmien tünetem nem volt és a 11.napon a mensim is megjött. Nem volt túl jó érzés,a tudat hogy elvesztettem a babát.Járt már így valaki? És mondjuk mégis babás lett? Dokira még nem készültem fel lelkileg.

2016. júl. 10. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Kialakulhatott progeszteron hiany okozhat peldaul ilyet. Sajnos.

Kemiai terhesseged volt ezek szerint egyszer.:(

En elmennek dokihoz h nezzen ennek utana mi is a problema.:)

2016. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem kémiai terhesség, nekem is ilyesmi tüneteim voltak a kémiai terhességes hónapomban.
2016. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Elm.hétfőn megyek dokihoz és akkor remélem kiderül hogy mi lehet a gond.
2016. júl. 13. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Voltál dokinál?
2016. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!