Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációm után teszteltem...

Menstruációm után teszteltem gabriel teszttel és pozitív lett. Nagyon boldog voltam ám két hét elteltével ma elvégeztem egy x-epil tesztcsíkot és negatív. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy mindenkinek az x-epil mutatta ki előbb én még itt vagyok egy pozitív gabriel és egy negatív x-epil teszttel,pont fordítva mint mindenki másnál. (Tudom hogy nőgyógyász..de egyenlőre nem tudok elmenni.) Előre is köszönöm a válaszokat. Ui.: Tegnap elkezdett fájni a bal petém és a méhek(korábban volt cisztám)

2016. aug. 1. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Állítólag van olyan teszt ami a cisztára is pozitivat jelez...
2016. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Úgy lehetséges pl. hogy volt egy elkezdődött terhesség, ami megszakadt, ezért menstruáltál végül. Az addig termelődött hcg-nek idő kell, míg kiürül (napok, 1-2 hét, attól függ, mennyi volt), így lehetett pozitív még a teszt, de mostanra már kiürült a hcg, ezért negatív a teszt. Számomra ez egy reális magyarázat.
2016. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ha ez van akkor elég szomorú leszek :(
2016. aug. 1. 15:12
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második kommentelő! Volt már három vetélésem tehát sajnos lehetséges erre én is gondoltam.
2016. aug. 1. 15:13
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Az x-epil nem túl jó teszt, van akinek csak több hetesen mutatja ki. Szerintem vagy vegyél egy drága, megbízhatóbb, érzékenyebb tesztet, vagy nézesd meg dokinál, vérvételből. Egyébként a tesztekkel kapcsolatban, nagyon sokféle vélemény olvasható itt, mindenkinek más jön be, van akinek kimutatja, van akinek nem, szóval erre nem alapoznék, mindenkinek más a szervezete, vannak akinek csak 1-2 hós terhességnél jelzett először pozit a teszt.
2016. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Még mindig a másodiknak: az viszont furi hogy mensi előtt ugyan úgy gabriel negatív lett
2016. aug. 1. 15:15
 7/17 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz elmennem ezek szerint minél előbb dokihoz.:\
2016. aug. 1. 15:16
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Lh szintet is "bejelzi", ha épp peteérésed volt. Halvány pozitív lesz a teszt, másnap már negatív.
2016. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Menstruációm elmúlás napján nem lehetett peteérésem de köszi a választ:)
2016. aug. 1. 15:19
 10/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul reggel émelygek stb
2016. aug. 1. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!